Topic: Co i z kim zwiedzić w stolicy?

Witam! Za miesiąc mamy z żoną rocznicę ślubu. Uznałem, że wezmę ją na wycieczkę do stolicy. Myślę nad zamówieniem doświadczonego przewodnika oprowadzającego po Warszawie. Myślę, że tego rodzaju rozwiązanie byłoby super. Zacząłem takiego przewodnika wypatrywać pod wyrażeniami wycieczka po warszawie, lecz nic nie mogłem odnaleźć. Powiedzcie jak to namierzyć. A na dodatek jak moglibyśmy spędzić te chwile w Warszawie?

Re: Co i z kim zwiedzić w stolicy?

Wiele osób kusi się na skorzystanie z pomocy pilotów wycieczek. Tak zobaczą wszystkie ważne miejsca w stolicy. Ja również sądziłam, że to super pomysł. Tego rodzaju oprowadzanie po Warszawie historycznej dało mi wiele. Za pomocą pilota uzyskałam sporo interesujących informacji o stolicy, jak także okolicach. Przyznam szczerze, że od dawna tak świetnie nie wyszalałam się na tego rodzaju wyprawie. Pomimo tego, iż bolały mnie nogi od łażenia, to byłam zadowolona. Sądzę, że jeżeli ktoś chciałby poznać historię Warszawy, to z pewnością powinien wziąć ze sobą fachowca. smile

Teraz bardzo popularnym wyrażeniem wśród globtroterów jest coś w rodzaju jak przewodnicy po warszawie. Wpierw byłem zszokowany, gdyż nie myślałem, że prywatnie można wziąć przewodnika. Od zawsze uważałem, że pilot jest dla wypraw szkolnych. Jednak pół roku temu znalazłem się w Warszawie. Jechaliśmy tam z paczką znajomych. Mój przyjaciel wspomniał, żebyśmy zamówili pilota. Wyszło, że to świetne rozwiązanie. Z pomocą jego obejrzeliśmy wszystkie znaczące miejsca, a na dodatek usłyszeliśmy ich historię. Przyznam, że to była najlepsza wycieczka. tongue

Świetna gadka. Przyznam, że często rozmyślam o ciekawej wycieczce po warszawie z przewodnikiem. Nawet przedwczoraj znalazłem kilka super informacji pod hasłami przewodnicy warszawa. Naprawdę to ekstra prezentuje się. Troszkę dowiedziałem się o tym. Być może się namyślę.