Topic: Moja koleżanka jest alkoholiczką

Hej! Od dłuższego czasu dostrzegłam, że moja koleżanka nagminnie popija. Pytałam ją czy ma zagwozdkę, jednak ona gada, że wszystko jest w porządku. Niepokoję się o nią. Ostatnio dostrzegłam w czasopiśmie artykuł o nazwie ośrodek odwykowy. Na dodatek rozważam jakie są charakterystyczne objawy alkoholizmu. Sądzę, że to ogromny kłopot. Dlatego znalazłam się tutaj. Pragnę, żebyście napisali mi jak mogę jej dopomóc.

Re: Moja koleżanka jest alkoholiczką

Sądzę, iż w tej sytuacji najtrafniejsze będą profesjonalne ośrodki. Nie kumam tej gadki. Kiedy mój mąż miał problemy, to szybko zawiozłam go na profesjonalną terapię uzależnień w Poznaniu i sprawa była ogarnięta. Poza tym takie rzeczy znalazłam pod słowami detoks alkoholowy. Potrzeba jedynie dobrze poszukać w sieci. Uciekam stąd. Do widzenia!

Re: Moja koleżanka jest alkoholiczką

Mnóstwo osób kusi się na skorzystanie z ofert fachowców. Jak mój przyjaciel miał wieloletnie uzależnienie od hazardu, to od razu z jego żoną zawieźliśmy go na kurację i sprawa rozwiązana. Poza tym słyszałem, że mój przyjaciel wspominał, że odszukał ostatnimi czasy renomowaną poradnię leczenia uzależnień. Świetnie! Jednak nie ciekawi mnie to. Więc uciekam stąd. Do widzenia!

Re: Moja koleżanka jest alkoholiczką

Uważam, że obecnie jest prościej pomóc osobie uzależnionej. Jest mnóstwo ośrodków, które doświadczeniem dadzą ratunek uzależnionemu, jak też jego bliskim. Wystarczy poczytać w Internecie, a znajdziemy mnóstwo rozwiązań na przeróżne dylematy. Niedawno znalazłam w necie artykuł zatytułowany leczenie alkoholizmu Poznań. Dodatkowo wypatrywałam jakiegoś odpowiedniego ośrodka dla kuzynki narzeczonego. W sieci wpisałam wyrażenia wniosek o przymusowe leczenie alkoholika i takim sposobem trafiłam na doskonały ośrodek Agnus. Tu odszukałam rozmaite pomysły leczenia ludzi uzależnionych. Szybko powiedziałam o tym Adze i wysłaliśmy tam jej faceta. Polecam gorąco ośrodek Agnus!

Re: Moja koleżanka jest alkoholiczką

Mniemam, że omawiane rozmowy tutaj są potrzebne. Ostatnio w sieci czytałem artykuł zatytułowany współuzależniający alkoholizm w rodzinie. Niedawno taki dylemat miała moja znajoma. Chcę jej pomóc i w Internecie pod słowami alkoholizm objawy trafiłem na wiele propozycji. Muszę sprawdzić kilka, a potem pokaże je Łucji i zobaczymy co ona uczyni.