Topic: Warsztaty kreatywności

Hej ; ) Muszę przyznać, że moje przedsiębiorstwo świetnie się rozwija. Aktualnie są organizowane różne warsztaty. Ostatnio mój kierownik zorganizował nam  warsztaty kreatywności. W mojej spółce coś wciąż się dzieje. Pragnę się was spytać w jakich kursach swego czasu uczestniczyliście?

Re: Warsztaty kreatywności

Ja ostatnio uczestniczyłem w krótkich szkoleniach menadżerskich, robionych przez popularną spółkę Generator Pomysłów. Bliższe informacje są umieszczone w sieci. Przedsiębiorstwo planuje najrozmaitsze kursy, specjalizuje się przede wszystkim w warsztatach menadżerskich. Muszę napisać, że te kursy są wspaniale zorganizowane. Ja przeważnie chętnie w nich biorę udział. Można się na nich dowiedzieć sporo pożytecznych informacji.

Re: Warsztaty kreatywności

Mój szef zrobił ostatnio  szkolenia z komunikacji. Myślę, że to był doskonały pomysł. Te kursy były organizowane przez renomowaną firmę Generator Pomysłów. Obecnie wiele firm organizuje najróżniejsze warsztaty, bo to ma na pewno duży wpływ na jakość pracy.

Re: Warsztaty kreatywności

Mój kolega niedawno uczestniczył w szkoleniu z budowania zespołu handlowców i był bardzo zadowolony z efektów tego szkolenia. On czasem w swojej firmie ma różne kursy. Powinnam stwierdzić, że odrobinę mu tego zazdroszczę. Ma kapitalnego kierownika.

Re: Warsztaty kreatywności

Mój znajomy swego czasu brał udział w szkoleniu z budowania zespołu pracowników kreatywnych i był niesamowicie usatysfakcjonowany z wyników tego kursu. On często w swojej robocie ma najrozmaitsze warsztaty. Powinnam powiedzieć, że co nieco mu tego pozazdroszczę. Ma wspaniałego szefa.

Re: Warsztaty kreatywności

Ostatnio uczestniczyłam w dwudniowych warsztatach kreatywności, i w ogóle nie żałuję. Myślę, że w teraźniejszym świecie, należy się doszkalać. Teraz w sieci można wyszukać dużo cenionych firm, które polecają przeróżne warsztaty.