Topic: Warsztaty kreatywności

Hej ; ) Muszę przyznać, że moje przedsiębiorstwo świetnie się rozwija. Aktualnie są organizowane różne warsztaty. Ostatnio mój kierownik zorganizował nam  warsztaty kreatywności. W mojej spółce coś wciąż się dzieje. Pragnę się was spytać w jakich kursach swego czasu uczestniczyliście?

Re: Warsztaty kreatywności

Ja ostatnio uczestniczyłem w krótkich szkoleniach menadżerskich, robionych przez popularną spółkę Generator Pomysłów. Bliższe informacje są umieszczone w sieci. Przedsiębiorstwo planuje najrozmaitsze kursy, specjalizuje się przede wszystkim w warsztatach menadżerskich. Muszę napisać, że te kursy są wspaniale zorganizowane. Ja przeważnie chętnie w nich biorę udział. Można się na nich dowiedzieć sporo pożytecznych informacji.

Mój szef zrobił ostatnio  szkolenia z komunikacji. Myślę, że to był doskonały pomysł. Te kursy były organizowane przez renomowaną firmę Generator Pomysłów. Obecnie wiele firm organizuje najróżniejsze warsztaty, bo to ma na pewno duży wpływ na jakość pracy.

Mój kolega niedawno uczestniczył w szkoleniu z budowania zespołu handlowców i był bardzo zadowolony z efektów tego szkolenia. On czasem w swojej firmie ma różne kursy. Powinnam stwierdzić, że odrobinę mu tego zazdroszczę. Ma kapitalnego kierownika.

Mój znajomy swego czasu brał udział w szkoleniu z budowania zespołu pracowników kreatywnych i był niesamowicie usatysfakcjonowany z wyników tego kursu. On często w swojej robocie ma najrozmaitsze warsztaty. Powinnam powiedzieć, że co nieco mu tego pozazdroszczę. Ma wspaniałego szefa.

Ostatnio uczestniczyłam w dwudniowych warsztatach kreatywności, i w ogóle nie żałuję. Myślę, że w teraźniejszym świecie, należy się doszkalać. Teraz w sieci można wyszukać dużo cenionych firm, które polecają przeróżne warsztaty.