Topic: Sprawy łóżkowe

Witam serdecznie! Chcę z Wami pogadać na prywatny temat. Otóż ostatnio w czasie seksu zobaczyłam, że mój facet ma dużo przekrzywionego członka. Możliwe to nie jest tak ogromny problem, ale niestety ja nie potrafię poczuć przyjemności. Nie chce go zranić, ale chciałabym, by coś w tym zmienił. Chciałam z nim o tym pogadać. Wyszło na jaw, że on sam spostrzegł ten problem i doszedł do wniosku, by kupić sobie andropenis, który da możliwość jemu na niewielkie wyprostowanie członka. Pytałam go czy to boli, ale pokazał mi trochę stron sieciowych i tam poczytałam wszystko. No cóż może spróbować. Jeżeli on tego chce to why not. Najważniejsze, by nie zrobił tego wbrew swojej woli. A tak przy okazji będąc już tu chcę Was zapytać, czy Wasi partnerzy potrzebują wydłużenia penisów? Jesteście usatysfakcjonowane z ich wielości? 

Re: Sprawy łóżkowe

Moim zdaniem jeżeli facet nie czuje się zbyt dobrze ze swoim penisem to powinien to jakoś zmienić. Ja nie narzekam na penisa mojego narzeczonego, ale on do pewnego czasu zastanawia się nad naturalnym powiększeniem go. Powiedziałam, że nie sprzeciwiam się jeżeli naprawdę tego chce. To tylko jego decyzja. Byłam zaciekawiona jakie sposoby wybierze, ponieważ obecnie można znaleźć dużo dobrych sposobów. Ale on tylko powiedział, że musi najpierw odnaleźć przedsiębiorstwo. Oglądając w necie przeróżne fora internetowe na temat zwiększania członków trafiłam na pewną witrynę sieciową, na której polecali różnorodne akcesoria do zwiększania. Okazało się, że jest to firma Powiększanie, która poleca naturalne rozwiązania powiększania członka. Maciek kupił sobie pompkę próżniową. Z resztą po pewnym czasie wybrał, ponieważ było tyle tych rzeczy po atrakcyjnej cenie, że miał z tym problemy. Po trzech dniach pompka była u nas. Zaczął używać. Chyba po paru tygodniach zauważyłam znaczą różnicę. WOW! A nasz seks stał się o wiele lepszy. Polecam bardzo serdecznie! ; )

Uwielbiam mojego chłopaka za to, że ma świetny charakter. Jednak tak sie składa że mój chłopak ma również pewne słabe strony. Chociaż ma interesujące rysy twarzy i ładną sylwetkę, ma niestety mikro penisa. Jego penis jest tak mały, że prawie parsknęłam śmiechem gdy pierwszy raz go zobaczyłam. Muszę go nakłonić aby nabył nowoczesny ekstander, to w końcu będę mogła odpuścić sobie udawanie orgazmów. Wstukałam juz w wyszukiwarkę sformułowanie: pompki próżniowe ale wydaje mi sie że wykorzystanie ekstandera to lepsze rozwiązanie. Pewnie mój mężczyzna z początku sie zdenerwuje jak sie dowie co ja sądzę o jego wacku ale i tak mam nadzieję że uda mi sie go przekonać do przeprowadzenia powiększania. 

Niesłychanie się krępowałam poprosić swojego mężczyznę aby powiększył rozmiary penisa. Było to moje wielkie marzenie więc pewnego poranka odważyłam sie zainicjować rozmowę na temat powiększania fiutka. On oznajmił mi że jest w stanie zrobić dla mnie wszystko więc od tamtego momentu zaczęliśmy szukać w sieci informacji na temat metod powiększania rozmiarów penisa. Paweł kupił ekstander. Teraz o wiele częściej niż kiedyś dochodzi do wspólnych spotkań w sypialni bo ja sama inicjuję intymne spotkania od chwili gdy jego członek zrobił sie większy. Koniecznie zajrzyjcie tutaj http://www.powiekszanie.sklep.pl/powiekszanie_prozniowe.php Powiekszanie.sklep.pl to rewelacyjna strona. Zawarto tutaj wyjaśnienia odnośnie tego na czym polega powiększanie próżniowe. Zademonstrowano numer infolinii, na tej stronie są także zdjęcia nowoczesnych ekstanderów. Nie czekajcie moi drodzy z dostarczeniem zamówienia jeżeli Wasza radość z uprawniania seksu jest zbyt mała.

Cieszę się, że nie tylko ja sama napotkałam w małżeństwie kwestie tego rodzaju. Choć jasnym chyba jest, że żadnej osobie źle nie życzę i nie poprawiam sobie humoru problemami drugiej osoby. Są jednak momenty kiedy fajnie jest zdać sobie sprawę, że w na wypadek takich samych trudności można się do kogoś zwrócić z prośbą o poradę. I że istnieją forumowicze, którym hasła w rodzaju bathmate hydro pump nie brzmią obco.