Topic: Symulator jazdy na imprezę firmową

Hej! Mam wielki kłopot, który nie daje mi się wysypać. Coś strasznego. Dostałem bardzo duże zlecenie od naszego szefa. Otóż muszę zorganizować imprezę w stylu rajdowym dla całej firmy. Robimy to z okazji drugiej rocznicy powstania naszej spółki. Myślę, że to super inicjatywa, ale dlaczego ja dostałem takie zlecenie? Nie wiem gdzie oraz czego poszukiwać. Zadzwoniłem do mojej kuzynki, która zajmuje się tego rodzaju imprezami i ona zaproponowała mi symulator jazdy. Wszystko super, tylko w jakim miejscu coś takiego odnajdę? Nie wiem. Przecież prezes mnie z pracy wywali. Jedyną pomocą jest to forum internetowe. Uznałem, że jak wystukam o co chodzi to możliwe, że ktoś mi poradzi coś. Proszę powiedzcie mi czy macie jakieś doświadczenie w tworzeniu imprezek rajdowych? Bardzo liczę na każdą wskazówkę. Wierzę, że naprawdę uda mi się coś uzyskać. Proszę, pomóżcie mi! 

Re: Symulator jazdy na imprezę firmową

To banalna rzecz zrobić imprezkę rajdową. Nie trzeba mieć w tym ogromnego doświadczenia. Kiedy ja pragnąłem zrobić taką imprezę dla pracowników, to wynająłem profesjonalną firmę, która mi pomogła w jej organizacji. Ktoś kiedyś polecał mi, bym wziął na taką imprezkę rajdowe symulatory. Dobry pomysł. To prawda. Któż to wie? Może z czasem skorzystam. Na obecną chwilę tego nie chcę. Dlatego nie mogę Wam doradzić i spadam stąd. Musicie poradzić sobie sami. Powodzenia! 

Co jakiś czas każdy kierownik bardziej znaczącej firmy zostaje postawiony przed kłopotem stworzenia spotkania integracyjnego dla wszystkich pracowników. Spotkania, w czasie którego każdy ma okazję na luzie wykorzystać kilka dni, w dystansie od kwestii mających związek z pracą. W czasie gdy trochę naturalniej przedstawiają się relacje szefa i zatrudnionego. Głównym problemem jest w takiej chwili: jak powinno takie wspólne spędzenie czasu się prezentować? Na czym powinno polegać? Czy miałoby mieć formę spotkania rodzinnego, wspólnego grillowania, wyjazdu w dzicz czy jeszcze coś innego? Rozwiązaniem jest sugestia zakładu imprezy rajdowe. com. Znaczna ilość ludzi ma zajawkę na motoryzację, właściwie wszyscy lubią małą nutkę współzawodnictwa, a wszystko to dają imprezy o charakterze rajdowym. Czyli takie, jakie tworzy ten zakład.

Moim zdaniem imprezy rajdowe to niezwykle ciekawy pomysł na spotkanie integracyjne w zakładzie pracy. W moim zakładzie organizowano już działania tego rodzaju i nie sadzę, żeby komu było z tym źle. W dodatku zaciekawiła nas propozycja w rodzaju segway wypożyczalnia. Możliwość przejażdżki tym interesującym wynalazkiem była wybitnie intrygującym przeżyciem. Pracownicy bardzo ciekawie wywołują z pamięci tamten weekend i wiele pracowników w zakładzie pyta, którego będzie zwołane następne spotkanie tego gatunku. Tak sobie myślę, że, może my tak samo stworzymy je już za parę tygodni, pogoda sprzyja takim pomysłom, na co czekać? : )

W ogóle nie mam doświadczenia w organizowaniu imprez rajdowych. Tymi rzeczami głównie trudni się prezes, który jest niesłychanie sympatyczny i widać ze zależy mu na tym abyśmy wszyscy sie integrowali. Im dłużej pracuję w tym zakładzie w tym większym stopniu go lubię. Niesłychanie cieszą mnie wspólne rajdy i wspólne wyjazdy nad morze. Gdy uczestniczę w imprezie o charakterze rajdowym czuje sie kochani sie jakbym znów miał osiemnaście lat. Osoby dorosłe potrzebują rozrywek jeszcze bardziej niż maluchy. W dorosłym życiu czymś ważnym jest praca zawodowa, lecz żeby nie dać się przytłoczyć rutynie codzienności, obowiązkowo trzeba raz na jakiś czas zaszaleć. Z tej przyczyny zawsze gdy mamy taką imprezę rajdową, to dyrektor wynajmuje super symulatory F1. Dzięki im możemy poczuć się jak na najprawdziwszym rajdzie. : D

Jestem zmuszony powiedzieć, że tak dziwnego wątku się na tym forum nie mogłem spodziewać. Jakieś wyścigi, symulatory wyścigów, po co to komuś? Przecież te całe gry w komputerze to coś dla pociech, a nie coś, czym mogliby się zaciekawić poważni biznesmeni. Nie, to na sto procent nie jest wątek dla mojej osoby, idę stąd!