Topic: Usprawnianie pracy

Witam ; ) Mam już dosyć pracy w rozmaitych przedsiębiorstwach. Denerwuje mnie szef w mojej aktualnej spółce. Do tego bardzo niewiele zarabiam. Niebawem założę swój biznes, to powinno się udać! Z całą pewnością w mojej spółce założę innowacyjny system workflow. To spowoduje, że praca stanie się dużo bardziej sprawna. Więcej danych jest w necie np. tutaj http://www.oneclick-workflow.pl/system-workflow.html. Ciekawi mnie też wasza odpowiedź na pytanie: co jest pożądane do dobrego zarządzania własnym biznesem? Piszcie śmiało. Być może jeszcze mi cokolwiek podpowiecie.

Re: Usprawnianie pracy

Nasza marka miała duże problemy z przebiegiem faktur w trakcie tworzenia jednego z kluczowych zadań od istotnego partnera. Na dodatek był to okres z dużą ilością ciepłych dni, gdy dużo ludzi po prostu miało poplanowane wolne. Aby uniknąć całkowitego rozpadu zespołu, właściciel wpadł na pomysł, że trzeba zrealizować system, który chociaż w małym stopniu ułatwi jakoś ogarnięcie przysyłanych do przedsiębiorstwa papierów, takich jak wnioski urlopowe http://www.oneclick-workflow.pl/wnioski-urlopowe.html. System taki stworzyła nam marka Suncode. Założenie go nie trwało długo, a przy ich pomocy chociaż pojedynczy element komplikujący funkcjonowanie zespołu udało się usunąć.

Zawsze uważałem, że rejestracja korespondencji to istotna sprawa w każdej spółce. Sprawny obieg dokumentów jest pożądany do zarządzania swoim przedsiębiorstwem. Przekonałem się sam, że współcześnie do zarządzania konieczne jest wsparcie nowoczesnych technologii. To ogromnie ułatwia pracę. Ja swój interes rozkręcałem wiele lat i muszę powiedzieć, że obecnie idzie mi dużo lepiej niż kiedyś. Firmę utworzyłem wraz z moim kolegą. Pracuje nam się wspólnie fantastycznie, nawet czasem po pracy jeszcze się spotykamy. Nasze małżonki także się polubiły. One zajmują się domem, nie pracują. Mnie z reguły nie ma, zatem ktoś powinien troszczyć się o rodzinę.

Na pewno obieg wniosków urlopowych to ważna sprawa, kiedy się chce dobrze kierować spółka. Jeny, jak długo ja nie miałem urlopu! Non stop jedynie ta praca i nic ponadto. Ja żyję jeszcze ze staruszkami, ale chyba wreszcie się przeprowadzę, gdy tylko znajdę jakaś kobietkę. Lecz to chyba prędko nie nastąpi, gdyż praca mnie pochłania w całości.

W szybkim kierowaniu firmą, ważną kwestią jest program do faktur. Sam proces obiegu faktur, musi podlegać permanentnej kontroli. Faktura to szczególnie istotny rodzaj dokumentu, dlatego pożądany jest sprawny nadzór. Z pewnością upraszcza to zadanie system OneClick. Dzięki niemu powinno się w znacznym stopniu oszczędzić czas. Łatwo anuluje się wszelkie błędy.