Topic: Jakby co służe pomocą!

Istnieje w naszym mieście trochę przedsiębiorstw trudniących sie obróbką metalu. Jeśli mieszkacie na Śląsku, mogę posłać komórkę do odpowiedniej osoby. Zamawiałem obróbkę skrawaniem jakieś dwa miechy temu i wszystko zostało zrobione dokładnie tak jak chciałem. Lubię współpracować z profesjonalistami.

Re: Jakby co służe pomocą!

Co za nudy! W ostatnim czasie nic się tutaj nie wydarzyło. Sądziłam, że po tak długim dniu trochę rozerwę się, ale jednak to była pomyłka. Nie każda osoba zna się dobrze na spółkach proponujących cięcie metali. Słyszałam, że mój znajomy mówił, że ostatnio zamówił u jakiejś firmy szybkie cięcie laserem blach, ale to nie ciekawy temat. Mam fajniejsze tematy do rozmowy.

Mój znajomy ofiarował mi namiar do spółki, która świadczy wycinanie laserem i nisko płatną obróbkę skrawaniem. A ja nieomal w mig skorzystałem z tej usługi, bo mój sprzęt mnie zwiódł, natomiast praca powinna być zrobiona. Ostatnio bez przerwy mi się coś psuje, już czasami nie mam siły. A obowiązki należy się zrobić. Zupełnie nie jestem w stanie sobie przypomnieć, gdzie zakupowałem ten sprzęt, ale to już w tej chwili nie istotne. Całe szczęście, że jestem w stanie zlecić komuś cięcie metalu.

Był okres w funkcjonowaniu mojej firmy, gdy szukałem renomowanej firmy, której mógłbym zaproponować cięcie metalu. Żeby ją odszukać, wpisałem w Google hasło: cięcie laserowe. Szkoda, że w moim przedsiębiorstwie nie mogę tego zrealizować, jednak zupełnie nie mam warunków. Wiele był dał, żeby mieć tego rodzaju sprzęt, jednak chyba jest on niesamowicie drogi : (