Topic: Interesujecie się kosmetykami?

Kochane, już dość dawno temu poznałam kosmetyki Dr. Taffi Erboristerie. Firma bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach i pierwszorzędna sprawa: nie są one poddawane testom na naszych milusińskich. Kremy bez konserwantów, które mają w swojej ofercie idealnie współgrają z kobiecą naturą. Polecam wyposażyć się w choć niewielki krem na próbę. Moja półka zawiera już zestaw do całego ciała, łącznie z perfumami : ) Mają ogromny wybór produktów i jestem przekonana, że każda pasjonatka ekoproduktów dobierze coś dla swojego ciała. Zachęcam do wypróbowania : )

Re: Interesujecie się kosmetykami?

Dzień dobry miłym forumowiczkom! Oto mój problem: muszę sprawić żonie krem, tylko że nie potrafię dojść, jaki wybrać. W domu stoją w przeważającej części kosmetyki naturalne, więc z pozoru sprawa prosta. Rzecz w tym, że ona nie jest jakoś specjalnie z nich zadowolona. Może panie poratują? Od razu zwracam się o wskazówkę odnośnie kremów rewitalizujących i wonności:) Muszę również bowiem kupić egzotyczne perfumy ekologiczne nie testowane na zwierzętach. Z góry dziękuję.

NO JAK TEZ SIE FAJNIE O KREMACH DYRDYMOLI11!!!!!1 DO PRACY, PUSTAKI JEDNE!!! OD GADANIA JESZCZE SIĘ NIKT NIE ZROBIL MADRY, A LEPIEJ SIĘ SERKIEM TOPIONYM NASMAROWAC ALBO W KUPE WLEZC 1!!!!!!!!111 JU NOL NAFING DZON SNOL!!!!!!!!!!

my lasencje chemy sexy wyglondac. moj facet ma niezla jazde jak chybam w klusych kieckach. wiec ja kupuje kremy do nog. obiach, kiedyby na miescie widzieli rozstempy. i sebo pewnie by mnie zostawil.... fajnie sie czai niektóre rady. trzymajcie sie!