Topic: Umowa z niemieckiego na polski

Witam wszystkich! Szukam prędkiej porady. Dwa tygodnie temu byłem u niemieckich sąsiadów i stamtąd sprowadziłem wóz. Poszukuję osoby, która przetłumaczy mi z niemieckiego na polski umowę. Ja mam pojęcie co w niej się znajduje, ale to przetłumaczenie byłoby dla klienta wozu. Zastanawiam się gdzie odnajdę takiego uznanego tłumacza. Poszukiwałem prawie wszędzie, nawet w necie pod zdaniami kurs niemieckiego poznań, korepetycje z niemieckiego w Poznaniu, fachowe tłumaczenia prawnicze w Poznaniu. Nic nie znalazłem. Nie wiem dlaczego tak się stało. Może nie umiem szukać. Z tej przyczyny jestem tutaj. Potrzebuję dobrego tłumacza. Moglibyście kogoś mi zaproponować? Proszę, pomóżcie mi.

Re: Umowa z niemieckiego na polski

Sądzę, że najskuteczniej będzie jak ktoś z najbliższych zaproponuje nam profesjonalnego tłumacza. Tak wydarzyło się u mnie. W robocie mówiłem, że poszukuję uznanego tłumacza. Na następny dzień mój kumpel pokazał mi pewną witrynę online, która należała do firmy Expert-lingua. Bardzo trafiła mi do gustu ich usługa, gdyż mieli bezkonkurencyjne ceny, a ich wszystkie tłumaczenia były na dobrym poziomie. Postanowiłem zadzwonić do nich. Powiedziałem, że szukam dobrych tłumaczeń. Zrobili mi jedną umowę. Byłem zachwycony. Od tamtego dnia minęły trzy miesiące, a ja nadal działam z tą spółką. I wydaje mi się, że zostanie tak długo. Polecam gorąco tę firmę. Bez wątpienia będziecie usatysfakcjonowani!

Re: Umowa z niemieckiego na polski

Fajniej we własnym zakresie programem komputerowym zrobić przekład niż wydać kase. Polacy wolą pozbywać się zarobków. My z rodziną uprawiamy pole, a politykow wogole nie słuchamy. Gdyby nie buraki na polu dawno bym umarła z głodu.

Re: Umowa z niemieckiego na polski

Teraz jest multum firm, które oferują specjalistyczne tłumaczenia. Ja parę razy skorzystałem z takich, ponieważ działam w korporacji, która wiele razy prowadzi rozmaite przedsięwzięcia z zachodnimi spółkami. Kilka dni temu otrzymałem plik papierów, na przetłumaczenie na polski w ciągu paru dni. Postanowiłem czegoś szukać w sieci. Tak więc w Google wystukałem odpowiednie zdania, jak na przykład tłumaczenia specjalistyczne poznań, tłumacz z Poznania, fachowe tłumaczenia pisemne w Poznaniu. Znalazłem co niemiara propozycji. Wybrałem sobie jedną, wykonałem telefon i wszystko było ustalone. W ciągu tygodnia dokumenty zostały mi odesłane. Byłem usatysfakcjonowany. : )

Re: Umowa z niemieckiego na polski

Często zdarza mi się wchodzić na forum i zawsze jestem zadowolony z omawianych tu tematów. Jednakże niestety o tym tak tyci mogę powiedzieć, ponieważ przenigdy nie miałem okazji korzystać z usług tłumaczy. Powiem szczerze, że coraz częściej rozważam o uczeniu się niemieckiego. W końcu teraz to takie jest modne. Nawet wczoraj odnalazłem trochę ofert korepetytorów niemieckiego w Poznaniu. Troszkę czytałem na ten temat w sieci. Chyba się skuszę, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.