Topic: Uzywacie eko produktów?

Dzień Dobry! Myślę nad pewną rzeczą. W kolejny piątek przyjeżdża do nas ciocia z Australii. Widziałam ją ostatnio 10 lat temu. Chciałabym dać jej coś wyjątkowego i biorę pod uwagę unikalne polskie produkty regio. Ostatnio widziałam plakaty chusty do noszenia niemowląt i olej sezamowy. A co Wy uważacie o takim prezencie? Jakich używacie produktów eko?

Re: Uzywacie eko produktów?

Kłaniam się nisko! Małżonka poczuła zew produktów naturalnych i od jakiegoś czasu nie korzysta z Żabki. To pewnie za sprawą naszego potomka. Tak czy siak, poszukuję taniego dyskontu z ekologiczną żywnością, żeby móc trochę jej ulżyć. Od razu muszę także namierzyć jakiś sklep, gdzie kupię ekologiczne akcesoria i mąka orzechowa, gdyż ciągle słyszę, jak to Matka Ziemia umiera. Pomożecie?

Chcę się podlizać teściowej i do tego jest mi niezbędny zdrowe przekąski. Obeszłam cały targ, i niestety nie mają takiego oleju w ofercie. Podobno znajdą to, co jest mi potrzebne w sklepie z ekologicznymi polskimi artykułami regio. Aż tak bardzo mi nie zależy, aby jeździć po całym województwie za olejem. Czy ktoś może mi doradzić porządny sklep internetowy? Sama znalazłam pewien, który mi się spodobał, jednak nie orientuję się czy sprzedawany tam wyrób, jest w porządku. Ktoś z was dba o naszą planetę i używa takich bajerów?

Ja, żeby być ciągle zdrowa, wykorzystuję do gotowania wyłącznie towary ekologiczne. Bardziej szczegółowe informacje o nich znajdują się w sieci. Muszę powiedzieć, że moi przyjaciele też uwielbiają moje dania, z tej racji nieraz ich zapraszam.