Topic: Ile może kosztować naprawa lapka?

Dzień dobry! Wieczorem zdechł mi komp. Teraz nie idzie go wyłączyć. W związku z tym szukałam w internecie serwisu laptopów firmy Samsung. W oko wpadł mi profesjonalny serwis laptopów w Poznaniu. Obok wklejam link: http://naprawalaptopow.pl/acer Naprawialiście sprzęt u nich? Nie mam pojęcia ile to będzie kosztowało. Czy Wam także laptopy odmawiają posłuszeństwa?

Re: Ile może kosztować naprawa lapka?

Od wielu lat posiadam poczciwego Optimusa i działa bez zarzutu. Ludzie powinni się kapkę znać na swoim sprzęcie to wszystko będzie hulało. W ogóle obecnie to jedynie zarabiają na tym wszystkim. Aż łeb pęka! Kasę drą, bo przenośne?! Brednie!

Mój komp bardzo mieli i mnie to wkurza. Aby coś znaleźć w necie muszę sporo się natrudzić, jednakże się tym nie zamartwiam, bo być może otrzymam nowy sprzęt od mojego męża na urodziny. A sama zakupię sobie drukarkę.

Ja osobiście przynajmniej raz na miesiąc przekazuje laptopa byłemu. On jest szpecem i wie co nie gra. Mamony przynajmniej mogę trochę odłożyć. A ja się nie orientuję w jakiś płytach. Swoją drogą zafundowałam sobie nową różową tochibe i psiapsiuły mi zazdroszczą : D

JA załapałam miesiąc wstecz konkretny ambaras z wysłużonym Acerem – klawiatura mi się rozpołowiła. Sprzęt był w stanie agonalnym. Wtedy koleżanka przekazała mi kontakt do firmy Naprawa Laptopów. Reanimacja odbyła się błyskawicznie, a w kieszeni zostało mi więcej pieniędzy, niż się spodziewałam. Jakby pierniczyło się cokolwiek z waszym sprzętem, walcie do nich jak w dym!

Dzięki wam, mój laptop wreszcie śmiga jak trzeba. Całe szczęście, że istnieje jeszcze ostoja w pustynnym www, gdzie idzie dowiedzieć się o kilku istotnych sprawach. Over!