Topic: Koniec studiów

Hej! Mam wielki kłopot. Sam go stworzyłem, ale tak to jest jak się nie myśli o tym co potrzeba to tak później jest. Jestem na piątym roku filologii angielskiej, a oznacza to, że będę miał obronę. A najlepsze nie mam nic napisane. Szukałem jakiś porad w Internecie pod słowami pisanie prac magisterskich, ale nic w tym miejscu ciekawego nie znalazłem. Nie mam zielonego pojęcia jak ja sobie poradzę. Może ktoś mi powie jak pisać prace po angielsku? Nie mam pojęcia. Z tej przyczyny pojawiłem się tu. Pragnę Was zapytać jak Wy poradziliście sobie z presją czasu? W ogóle napisaliście już swoje prace na studia?

Re: Koniec studiów

Z całą pewnością warto się wziąć za prace licencjackie szalenie szybko, wtenczas studenci nie stresują się tak bardzo. Gdy ja pisałam swoją pracę, od groma czasu mi zajęło poszukiwanie nieodzownych materiałów. W tym momencie jest już po wszystkim i poszukuję miejsca pracy. Powinnam oznajmić, że nie jest prosto odszukać coś dobrego, z tego powodu prawdopodobnie udam się na następne studia.

Każdy posiada swoje tempo pisania prac dyplomowych. Jedni piszą to bardzo wcześnie, inni na przykład przed samym zdaniem. Mnie to nie interesuje, bo ja już miałam obronę parę lat temu. Ale za to moja kuzynka za rok się broni. Nawet ostatnio jak siedziała u mnie to odnalazła pewną witrynę sieciową http://www.zielonatablica.pl/prace-licencjackie , na której podpowiadają jak zabrać się za taką pracę. Czemu by nie, może to jest przydatne. Ja już tym się nie interesuję. Tak więc radźcie sobie sami. Żegnam!

Każdego dnia możemy przeżyć wiele miłych chwil – wystarczy jedynie wyjść na dwór! Czasem nie dużo trzeba, aby dzień uczynić niepowtarzalnym! Nie warto martwić się nieistotnymi sprawami. Na przykład – przed Tobą pisanie pracy magisterskiej w języku angielskim? Bez paniki! Bez problemu z tym zdążysz!

Prace dyplomowe powinno się pisać dużo wcześniej. Przynajmniej ja tak napisałam. Aczkolwiek bez liku osób tworzy to za późno. Jak mi się przypomniało, kiedy mój znajomy pisał pracę to wpisał w Yahoo pisanie pracy licencjackiej i tam odnalazł multum wskazówek jak wziąć się za pisanie prac. Dlatego nie kumam tej dyskusji. Sądzę, że są ważniejsze sytuacje na świecie do przedyskutowania, jak przykładowo wojna na Ukrainie itp. Nie rozumiem. Znikam stąd. Do widzenia!

Nie orientuje się po co komu czasochłonne pisanie pracy licencjackiej, jak też studiowanie! Obecnie i tak to jest bez znaczenia! Ukończysz nawet dużą ilość specjalizacji, a roboty i tak nie będziesz miał! Dzisiaj liczą się kontakty! Masz ojca bądź sąsiada na jakimś stanowisku – dostaniesz pracę. A niezbędne kwalifikacje zdobędzie się pomału...

Podejmowane tematy na forach internetowych są pomocne. Nie raz rozważałem jak zabrać się za pisanie mojej pracy dyplomowej, chociaż będę ją miał za dwa lata. Ale pomimo tego mnie bardziej ciekawi takie coś jak pisanie pracy inżynierskiej. Nawet ostatnio odnalazłem co niemiara ciekawych porad, jak wziąć się za tworzenie takich prac. Podsyłam link: http://www.zielonatablica.pl/pisanie-prac Muszę to dobrze obejrzeć, gdyż chcę w końcu za to pisanie się zabrać. No nic, muszę to dobrze przemyśleć.