Topic: Pytania dotyczące kwestii prawniczych

Hej! Zdarza się, iż mam pytania dotyczące kwestii prawniczych i zastanawiam się każdorazowo, gdzie da się odnaleźć wiarygodne porady prawnicze. Znacie profesjonalne strony http://www.lodz-adwokat.pl/adwokat na jakich pojawia się wiele eksperckich komentarzy oraz innych artykułów podejmujących tematykę przepisów prawnych? Z ochotą się zapoznam.

Re: Pytania dotyczące kwestii prawniczych

Chcąc uzyskać fachowe porady prawnicze, rekomenduję odwiedzić dobre portale z takimi wpisami. Aby nie natrafić na nieprofesjonalną opinię, dobrze na początku przekonać się, czy dany portal ma jakieś opinie na forach i czy znajduje się tam dużo porad, czy raczej jest on ubogi w treści. Ja skrupulatnie sprawdzałam każdy serwis, nim zdecydowałam się coś wybrać. Poza tym skontaktowałam się z moją znajomą, która posiada pewne rozeznanie, jeśli chodzi o zagadnienia z dziedziny prawa pracy. Okazało się, iż jej opinia była podobna do tej zamieszczonej w necie.

Obecnie poszukuję porady prawnej z dziedziny prawa rodzinnego. Potrzebne jest mi jakiekolwiek wsparcie, bo czuję się dość zagubiona. W Internecie znalazłam kilka witryn internetowych ze specjalistycznymi wpisami, jednak na razie nie jestem pewna, której mogę zaufać. Najbardziej interesująca obecnie jest dla mnie wymiana opinii przedstawiona na jednej witrynie prawnej. A Waszym zdaniem gdzie znaleźć rzetelne porady prawnicze? Myślicie, iż korzystanie z wpisów znalezionych na stronach w sieci jest wystarczające?

Sądzę, że fachowe porady prawnicze można uzyskać na polecanych stronach, posiadających pozytywne oceny w sieci. Ja dzięki wskazówkom forumowiczów wybrałem parę witryn internetowych, obfitujących we wspomniane porady. Myślę, iż im więcej idzie dowiedzieć się o danym portalu, tym pewniejsze są umieszczane tam treści. Dlatego kiedy trafiam na jakiś serwis z poradami prawnymi, próbuję dowiedzieć się jak najwięcej na temat jego zawartości. I to tyczy się wszystkich stron, które wyszukałem.

Dziękuję tym, którzy udostępnili swe porady. Bardzo mi pomogliście. Odszukałem w sieci masę wartościowych rad, jakie pozwoliły mi rozwiązać problem. Mam nadzieję, że podobne problemy natury prawnej już będą mnie omijały. Serwus!