Topic: Odpowiednie szafki dla pracowników

Cześć wszystkich. Natychmiast spieszę z nakreśleniem mojego pytania, które jest dla mojej osoby absolutnie na topie teraz. To co szukam obecnie to tanie szafki ubraniowe metalowe a więc potrzeba mi jakiejś odpowiedniej porady gdzie dostać bądź czym w ogóle się kierować. Idzie oczywiście o takie szafy jak dla pracowników bo rozwijam działalność i chcę przygotować wygodne zaplecze dla zatrudnionych. Od razu dzięki porady!

Re: Odpowiednie szafki dla pracowników

Ja bym po prostu zakupił cokolwiek: duże szafy warsztatowe metalowe, zaopatrzone w półki szafki ubraniowe lub kilka odpornych szafek skrytkowych. Ważne jest tylko to, by meble zrobione były z solidnego materiału i aby były w miarę lekkie.

Re: Odpowiednie szafki dla pracowników

Ja mogę w tym względzie z pewnością wskazać Ci firmę Melmet, a więc firmę, której ofertę odnajdziesz w Internecie pod hasłem takim jak chociażby „ szafy biurowe metalowe”. Firma zajmuje się wytwarzaniem mebli biurowych, a w firmowym linku można sobie oglądnąć właśnie tego rodzaju meble, to znaczy choćby małe szafki z dwoma półkami.

Re: Odpowiednie szafki dla pracowników

Strasznie bezsensowna dyskusja normalnie, ja niekiedy nie mogę z faktu jakie to ludzie mają kłopoty, hah. Jeśli niezbędne komuś szafy warsztatowe metalowe to wybiera się do samego źródła, a więc do fabryki, a to można łatwo wyszukać w reklamach w gazetach lub internecie. Dajcie już spokój, ja uciekam!

Re: Odpowiednie szafki dla pracowników

No generalnie, przecież to po prostu tradycyjne meble z metalu dostawca bez wątpienia napatoczy się w kilka chwil, a trzeba tylko użyć neta, po to przecież za korzystanie wszyscy płacimy… Tutaj wprowadziłabym najprościej do przeglądarki jakieś określenie w rodzaju szafa metalowa aktowa albo polecany producent mebli metalowych i po kłopocie, od razu wyskoczą wyniki z odpowiednimi firmami.

Re: Odpowiednie szafki dla pracowników

Ale konstruktywna dyskusja, niesamowicie uradowana jestem, że tu właśnie weszłam bo osobiście mam szkopuł z faktem, że potrzebne mi są porządne szafy skrytkowe i właśnie nie wiem gdzie takowych szukać. Wasze porady są naprawdę bardzo wartościowe i dziękuję ludziska za takie rzeczowe wiadomości. Pozdrowienia i hejka!