Topic: Terminarze dobrą formą reklamy?

Witajcie! W najbliższym czasie planuję nabyć druki reklamowe dla klientów mojego sklepu. Zastanawiam się, czy sensownym pomysłem byłoby zakupienie kalendarzy skórzanych, których zdjęcia z hasłem kalendarz na 2016 zobaczyłam niedawno w necie. Takie terminarze są bardzo przydatne, lecz nie wiem, czy są skuteczną formą reklamowania się. A Wy jak sądzicie?

Re: Terminarze dobrą formą reklamy?

Jest szereg różnorodnych produktów reklamowych dla potencjalnych klientów, chociażby ulotki. Wielu interesantów niestety je wyrzuca lub nie pamiętają, gdzie je położyli. Dlatego polecam mieć coś, co pozostanie z nimi dłużej, co mogliby powiesić na ścianie czy umieścić na stoliku. Mam tu na myśli różnego typu kalendarze. Mnie najbardziej spodobały się kalendarze piramidki. Widziałam ich reklamy z wyrażeniem kalendarze 2016 i stwierdziłam, iż warto je zakupić dla moich nabywców.

Usłyszałem niedawno, iż praktyczną i dobrze rokującą formą marketingu będą notesy czy kalendarze. Przekonała mnie o tym ciekawie zaprojektowana broszurka, oparta o tytuł przewodni kalendarze biurkowe, a odsyłająca do dobrych charakterystyk tych marketingowych gadżetów smile

Kupowanie akcesoriów marketingowych dla konsumentów to fascynująca sprawa. Powinno się dobrać gift firmowy do usposobienia klienta, ponadto można spędzić czas w necie i namierzyć pomysłowe modele. Osobiście na pewnym fanpage’u podziwiałam modne kalendarze, nacisnęłam, oto w odsyłacz kalendarze hurt, co przekierowało mnie na witrynę polecanego producenta.

Datowniki książkowe, autorskie, wiszące, na biurko czy pudełka do datowników jest opcja, aby kupić na stronie online reklamowe-kalendarze.pl. E-sklep proponuje osobom punktualnym kalendarze dostępne dla wszystkich bądź zindywidualizowane. Sklep dystrybuuje również funkcjonalne w odbiorze terminarze, a klikając na odnośnik firmowe, idzie wybrać właściwy typ notesu. Wybrany koncept kalendarza czy zeszytu można wykonać wg gustu klienta, zamawiając usługę tłoczenia kolorową folią.

Ciekawe propozycje druków reklamowych, przejrzałem je i ostatecznie zdecydowałem się na kalendarze spiralne dla moich stałych bywalców. Wam też rekomenduję zapoznać się z takim zagadnieniem, wrzucając w Google takie hasło, jak np. ze spiralą. Takie terminarze są dość tanie, a ładnie prezentują się na ścianie. Do widzenia!