Topic: Rodzaje miodu - jakie znacie?

Siemka! Czy lubicie konkretny rodzaj miodu? Jestem wielbicielem tego artykułu – w sensie jedzenia - (kanapki itd.) jak również zgłębiania wiedzy o jego właściwościach. Lubię właściwie każdy: akacjowy, spadziowy etc. Moje niedawne „odkrycie” to: odżywczy pyłek kwiatowy smile Wiedzieliście, że jest wartościowszy od miodu? Zawiera przykładowo więcej witamin, pierwiastków.

Re: Rodzaje miodu - jakie znacie?

Jak macie pojęcie, gdzie można kupić najlepszy miód lipowy, to wpiszcie sobie w wyszukiwarkę frazę: miód z pasieki i pojawi się dużo firm. Trzeba przyznać, że faktycznie ma bardzo dużo atutów. Używam go z reguły do herbaty – zamiast cukru. A oprócz tego uwielbiam jego zapach.

Ja niestety mam uczulenie na miód spadziowy sad Niewiele jest takich przypadków jak ja, ale – zdarzają się wyjątki. Łapie to najczęściej chorych uczulonych na pyłki chwastów. Mam od razu pokrzywkę, nudności, a niekiedy zdarza się, że także katar. Ale dobrze było dowiedzieć się tak wiele przydatnych info o miodzie oraz jego zaletach. Przekażę w świat! smile

Miód w moim domostwie cieszy się dużą popularnością, bowiem sięga po niego cała rodzina. Zwykle wybieramy miód spadziowy pochodzący z Gospodarstwa Pszczelarskiego Mrówka, które ma własną witrynę sieciową. Wybór miodów w sklepie online gospodarstwa jest niewątpliwie znaczny, zatem wierzę, że wszyscy odszukają tu coś odpowiedniego dla siebie. Smakoszom miodów podpowiadam do sprawdzenia także pyłki kwiatowe, które nie mogą się pochwalić póki co przesadnie dużą popularnością, ale są naprawdę warte posmakowania.

Po co zadawać tak bezsensowne pytanie forumowiczom? Jeśli zamierzasz się zorientować, jaki miód będzie w Twoim przypadku najwłaściwszy - naturalny miód gryczany czy inny, posmakuj go osobiście. Każdy ma odmienny gust, toteż informacje od internautów nie okażą się dla Ciebie przesadnie pomocne. Zajrzyj na witryny dobrych sklepów i tam zaznajom się z rodzajami miodów.

Ale słodkawo się porobiło smile Dzięki za każdy wpis. Nie trzeba czytać encyklopedii wink Dzięki także za adres niedrogiego sklepu internetowego z miodem! Z pewnością zrobię tam zamówienie! Sprawdziłam, że asortyment miodów oraz pyłków pszczelich jest niezwykle szeroki, a więc mogę zrobić zapasy dla wszystkich z rodziny wink Cześć smile