Topic: W podróż za jeden uśmiech

Ave :-) Szukam interesującego pomysłu w temacie urlopu. Rozważam opcje w stylu " wycieczki uganda" i odmienne odrobinę mniej egzotyczne kierunki - ot, na przykład zaplanowanie niedrogiej wycieczki objazdowej po Portugalii. A jakiego rodzaju Wy macie wakacyjne doświadczenia? W jakim kraju wypoczywaliście?

Re: W podróż za jeden uśmiech

A mnie się niezwykle spodobała zrealizowana w tym roku piękna wycieczka do Hiszpanii… Jakie to jest w sumie istotne jeśli każda osoba wybiera się tam gdzie chce, a w zasadzie tam gdzie myśli, iż będzie miło. Moją osobę nie jarają inne kontynenty, myślę, że Europa jest spoko i dobrze jest poznać najpierw własne rejony. Tyle, znikam!

Teraz żadnym wyczynem nie jest odwiedzanie różnorodnych zakątków świata… Choćby 2-tygodniowe wczasy na Sri Lance są dzisiaj organizowane przez nasze biura podróży, oczywiście w dobrych ofertach cenowych. Trzeba ukrócić tę niepotrzebną dyskusję, wrzućcie sobie na necie portugalia wycieczki krajoznawcze i poczytajcie w jakim sympatycznym miejscu odpoczywałam.

Nie mam pojęcia jak innym, ale mnie osobiście to dosłownie od małego dziecka marzyła się jakaś lotnicza podróż dookoła świata, jednak niestety jak na razie życie niszczy moje marzenia bo generalnie nie mam terminów na to. Podróżuję więc od czas czasu do czasu po różnorodnych krajach i mogę polecić możliwości znanego mi biura podróży Logostour http://logostour.pl/web/guest/o-nas Już wiele razy z nimi jechałem i uważam, iż oferują bardzo fajne kierunki wyjazdowe i to w całkiem rozsądnych warunkach cenowych. Za każdym razem wracałem zadowolony.

Ja też już główkuję o kolejnym wypoczynku i rozważam dwutygodniowe wycieczki objazdowe do Turcji lub alternatywnie będzie to: bezpieczna wycieczka do chin. Mam już parę ciekawych propozycji, które udźwignie mój portfel. Nie mogę sobie wyobrazić zostania w mieszkaniu, kiedy do zobaczenia jest tak dużo fajnych krajów na świecie.

Oj! Ekstra miejsca zwiedziliście - niebywałe! To serio pogmeram w internecie korzystając z wyrażeń rodzaju wycieczka Kuba albo zabookuję wycieczkę na Kostarykę z przewodnikiem na www. Dziękuję za wszystkie opowieści - zauważyłem, iż podróże to także Wasze zainteresowanie. Udanego dnia!