Topic: Rozwiązania prezentacyjne

Cześć! Chciałbym zareklamować moje przedsiębiorstwo na nadchodzących targach i szukam czegoś, co przykuje uwagę obecnych tam ludzi. Czy wiecie cokolwiek o takich rozwiązaniach prezentacyjnych, jak monitory bezszwowe? Podobno da się je wypożyczyć od specjalistycznych firm. Znalazłem w Internecie jedną tego typu spółkę i jest to MEON. A wy co myślicie o takim pomyśle?

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Jak co roku biorę udział w targach, zatem muszę ogarnąć materiały reklamowe. Poszukując w necie metod reklamowych na stoisko targowe, natrafiłem na hasło monitory dotykowe wynajem, jednakże może zdecyduję się na uniwersalne ściany wizyjne, bo chcę zrobić sporą prezentację, żeby zaciekawić zwiedzających.

Lubię być na targach, gdyż mam szansę, by na żywo spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz rozreklamować biznes. Wybiorę tym razem monitory bezszwowe, które dojrzałam u konkurentów. Natomiast reklama przedstawiana na telebimach, użyta przez największego wystawcę ostatnio, znaczniej fokusowała spojrzenia odwiedzających.

Różne elektroniczne nośniki, podporządkowane promocji bądź użyteczne na targach czy galach sportowych jest szansa, by namierzyć na najlepszym portalu online meon. Witryna proponuje więc telebimy, a te można wynająć. Serwis organizuje również kongresy, pokazując na nich, że telebimy reklamowe to polecany kanał komunikacji z klientem. W ramach pionu projektowego firma zapewnia obsługę komunikacji wizualnej, powstają tam katalogi, spoty reklamowe, dogrywają także projekty na życzenie.

Dzięki za odzew, doradziliście mi i postanowiłam skorzystać z oferty pewnej wypożyczalni sprzętu multimedialnego. Osobom zainteresowanym polecam wstukać w Google wyrażenie wypożyczalnia projektorów multimedialnych bądź odwiedzić stronę www firmy Meon http://multimedia.meon.pl/telebimy.html Jeżeli reklama na nowoczesnych urządzeniach multimedialnych Wam odpowiada, to będziecie usatysfakcjonowani. Na razie!

Dziękuję. Przejrzałem już przedsiębiorstwa z kategorii najlepszy telebim wynajem i odnalazłem kilka naprawdę ciekawych ofert. Chcę jeszcze zestawić proponowane ceny, ale jestem pewien, iż mój boks będzie naprawdę popularny.