Topic: Rozwiązania prezentacyjne

Cześć! Chciałbym zareklamować moje przedsiębiorstwo na nadchodzących targach i szukam czegoś, co przykuje uwagę obecnych tam ludzi. Czy wiecie cokolwiek o takich rozwiązaniach prezentacyjnych, jak monitory bezszwowe? Podobno da się je wypożyczyć od specjalistycznych firm. Znalazłem w Internecie jedną tego typu spółkę i jest to MEON. A wy co myślicie o takim pomyśle?

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Jak co roku biorę udział w targach, zatem muszę ogarnąć materiały reklamowe. Poszukując w necie metod reklamowych na stoisko targowe, natrafiłem na hasło monitory dotykowe wynajem, jednakże może zdecyduję się na uniwersalne ściany wizyjne, bo chcę zrobić sporą prezentację, żeby zaciekawić zwiedzających.

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Lubię być na targach, gdyż mam szansę, by na żywo spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz rozreklamować biznes. Wybiorę tym razem monitory bezszwowe, które dojrzałam u konkurentów. Natomiast reklama przedstawiana na telebimach, użyta przez największego wystawcę ostatnio, znaczniej fokusowała spojrzenia odwiedzających.

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Różne elektroniczne nośniki, podporządkowane promocji bądź użyteczne na targach czy galach sportowych jest szansa, by namierzyć na najlepszym portalu online meon. Witryna proponuje więc telebimy, a te można wynająć. Serwis organizuje również kongresy, pokazując na nich, że telebimy reklamowe to polecany kanał komunikacji z klientem. W ramach pionu projektowego firma zapewnia obsługę komunikacji wizualnej, powstają tam katalogi, spoty reklamowe, dogrywają także projekty na życzenie.

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Dzięki za odzew, doradziliście mi i postanowiłam skorzystać z oferty pewnej wypożyczalni sprzętu multimedialnego. Osobom zainteresowanym polecam wstukać w Google wyrażenie wypożyczalnia projektorów multimedialnych bądź odwiedzić stronę www firmy Meon http://multimedia.meon.pl/telebimy.html Jeżeli reklama na nowoczesnych urządzeniach multimedialnych Wam odpowiada, to będziecie usatysfakcjonowani. Na razie!

Re: Rozwiązania prezentacyjne

Dziękuję. Przejrzałem już przedsiębiorstwa z kategorii najlepszy telebim wynajem i odnalazłem kilka naprawdę ciekawych ofert. Chcę jeszcze zestawić proponowane ceny, ale jestem pewien, iż mój boks będzie naprawdę popularny.