Topic: Szkolenie dla 200 osób

Miło mi! Poszukuję fajnej sali szkoleniowej dla 200 osób we Wrocławiu i jego rejonach. Ostatnio wpadła mi w ręce ulotka:  konferencje nad morzem  i również spostrzegłem ich reklamę sale konferencyjne, lecz mają drogo i dodatkowo lokacje przez nich oferowane niezbyt mi odpowiadają. W jakim obiekcie najlepiej zorganizować szkolenie? Podsuniecie jakiś namiar?

Re: Szkolenie dla 200 osób

Moja kuzynka była na wykładach naukowych w gustownej auli konferencyjnej w Białymstoku. Goście byli pod dużym wrażeniem. Okazało się, że zapewniono im bardzo dobre jedzenie. Interesującą przyjemnością były zajęcia relaksujące w basenie i paintball. Z ciekawostek to u nas na osiedlu rozstawili afisze:  sale szkoleniowe Poznań  a także konferencje Kraków. Dzisiaj istnieje wiele ciekawych miejscówek, doskonałych na konferencje. Idziemy z postępem : )

Rzecz jest niecierpiąca zwłoki: potrzebujemy komfortowej miejscówki, gdzie można by było zorganizować konferencję. Jakiś czas temu mieliśmy ciekawą konferencję w Katowicach, lecz śląsk to żadna egzotyka, toteż teraz potrzebujemy czegoś plenerowego. Dyrektorowi wepchnięto wczoraj ulotkę -  konferencje  na awersie,  sale konferencyjne Wrocław  z lewej strony. Dzwonilismy, lecz nadal zero odzewu. Podrzucicie jakieś namiary?

W zeszłym półroczu węszyliśmy mocno za ośrodkami integracyjnymi w sieci po zwrotach: konferencje Wrocław, sala konferencyjna Warszawa, i tym podobne. Rezultat uzyskaliśmy kiepski, bo nasz gospodarz okazał się być nędznego sortu amatorem, więc teraz postawiliśmy na godną zaufania propozycję organizacji szkoleń w Krakowie, bazując na doświadczeniu kolegów z z firmy-córki. Od razu lepiej! Przynajmniej nie mieliśmy wątpliwej przyjemności cisnąć się w wąskich pokoikach. A wy gdzie organizujecie konferencje?