Topic: W jakie folie pakować żywność?

Cześć. Posiadam razem z partnerem nieduży handelek rybny, zatem bardzo skupiam się na jakości odsprzedawanych u nas zapasów, toteż filety pakujemy w bezbarwne worki foliowe. Chcę wiedzieć jednak, w jakie folie najlepiej włożyć kasę, by sprzedawana przeze mnie żywność jak najdłużej pozostała gotowa do spożycia?

Re: W jakie folie pakować żywność?

Myślę, że dużo osób, zarówno sprzedawców, jak i konsumentów, miało styczność z torebkami doypack, lecz wielu spośród nich nie miało pojęcia, iż tak się zwą. Jestem pewna, że warto je zamówić w większej ilości oraz pakować w nie produkty żywnościowe. Poza tym są odpowiednie do przechowywania produktów chemicznych. Znajdujący się w nich towar atrakcyjnie wygląda na półkach sklepowych.

3 (edited by Beza 2016-10-17 09:15:44)

Re: W jakie folie pakować żywność?

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z propozycją sklepu online Moderno Mundo, który ma na stanie wytrzymałe oraz dobrze wyglądające tanie opakowania foliowe doypack do przechowywania produktów żywnościowych oraz chemicznych. Saszetki te są wykorzystywane zarówno w sklepach, jak i w mieszkaniach. Zostały one wykonane na bazie wielowarstwowych tworzyw, m.in. bezbarwnych. W ofercie e-sklepu znajdują się również wyprodukowane z folii barierowej moletowane worki do pakowania próżniowego, posiadające odpowiednie atesty.

Re: W jakie folie pakować żywność?

Do niedawna pozostawałem niechętny dużym inwestycjom środków w worki foliowe, ale fartownie moja przedsiębiorcza narzeczona postawiła na swoim i je zamówiła. Szczerze muszę powiedzieć, że w naszej specjalności dotyczącej sprzedaży jedzenia, dłuższa świeżość będzie istotna dla nabywcy.

Re: W jakie folie pakować żywność?

Postanowiłam, iż chcę włożyć trochę finansów w woreczki, które wpłyną pozytywnie na świeżość oferowanych w moim sklepie ziarenek czarnego napoju. Zatem kupię praktyczne opakowania doypack, bo mam świadomość, iż osłonią towary przed wilgocią. Ponadto ślicznie się prezentują smile

Re: W jakie folie pakować żywność?

Naprawdę rzeczowa wymiana zdań. Wasze riposty przekabaciły takiego twardego zawodnika, jak ja. Nie byłem zdania, że powinno się inwestować w torebki na wyroby spożywcze, tyle że doypack to właściwe rozwiązanie, aby doprowadzić do tego, by dostępna w marketach spożywka była dłużej świeża. Pozdrawiam. Nara.