Topic: Prezent dla gadżeciarza

Chcę zdecydować się na jakiś stylowy prezent dla mojego faceta na imieniny. Mój facet to typowy gadżeciarz, kocha samochody, a z galanterii kupuje tylko czasomierze. Nie wiem, które fasony busoli na rękę są teraz popularne? Na dobrej stronie online przestudiowałam kilka cennych sugestii od entuzjastów zegarków, polecano tam także artykuł Nautica zegarki dla mężczyzn, który traktował o zegarku skompilowanym z całym wizerunkiem chłopaka. Zainspirowała mnie strasznie ta dygresja. Postanowiłam, iż końcowego zakupu dokonam w następnym tygodniu.

Re: Prezent dla gadżeciarza

Jak na moje oko, najbardziej trendy są teraz takie czasomierze, które jednoczą w sobie klasykę z nowoczesnością, czyli mają tradycyjne elementy, takie jak cyfry arabskie na tarczy, jak również niestandardowe wyróżniki, np. zestawienie dwóch różnych kolorów lub oryginalny pasek. Do takich produktów zaliczyłabym zegarki wodoodporne Sector, które pasują na wiele okazji. Niedawno nabyłam dla siebie jeden zegarek tego producenta, jaki pasuje mi tak do biurowych ubrań, jak i na co dzień.

Re: Prezent dla gadżeciarza

Moja partnerka, zapewne jak prawdziwa dziewczyna, uwielbia ”świecidełka”, mimo tego stale powtarza, że nie wie co na siebie ubrać. A wyjątkowe zamiłowanie ma do kolekcjonowania zegarków, podobnie dla niej, jak też dla małżonka. Z tego powodu stale ogląda luksusowe zegarki. Szuka ich na stronach www, czytując przy tym profesjonalne foldery, próbując ustalić, które chronometry na rękę są modne w trwającym sezonie. Tymczasem duże wrażenie odcisnęły na niej kwarcowe zegarki U.S Polo i obecnie chce owe zamówić. Mnie również namawia na stylowy czasomierz smile

Re: Prezent dla gadżeciarza

Żyję aktywnie, z tego powodu nawet po powrocie z pracowni uskuteczniam intensywny trening cardio, ponadto rzeczywiście uwielbiam poranny trucht. W życiu otaczam się także przedmiotami, które muszą być naturalne. Poza tym cenię użytkowe oraz drogie dodatki oraz zwracam uwagę na popularność danych gadżetów. Niedawno spodobał mi się zegarek Diadora z pulsomenterem, gdyż podkreślałby moją aktywną naturę. Poszukując wzorów w nietypowej barwie, natknąłem się na wyrażenie nautica zegarki, a otworzywszy zawartość, przejrzałem równie stylowe realizacje. Aczkolwiek w dalszym ciągu nie wiem, jakie zegarki królują w tym sezonie?