Topic: Apteki online i ich oferta

Kolega dla śmiechu wcisnął mi ulotkę, którą dali mu w łapę: blanx i url online. Prawda wygląda tak, że w/w apteki internetowe zaczynają być u nas mocno uczęszczane, bo marże proponują niewielkie. Od strzału mogę wskazać parę z 10 piguł, które dla siebie bym choćby już zamówił przez sieć, bo wizyty w stacjonarnej aptece czyszczą mi kabzę. Szliście ostatnio tą drogą? Jakieś doświadczenia? I jeszcze sedno tematu: w jakiej firmie robiliście zlecenie?

Re: Apteki online i ich oferta

Myślę nad drobną reformą w moim życiu. Do tego momentu wszystkie leki nabywałam w niedalekiej aptece, ale z chwilą, gdy postanowili windować stawki, nęci mnie, by zamawiać online. Wy kupowaliście ostatnio przez stronę? Kojarzycie jakieś dobre punkty? Ja poszukuję stricte tego specyfiku: Gemini Apteka - syrop herbapect. Na pierwszy raz, rzecz jasna. Później, po sprawdzeniu sklepu, na pewno będę zamawiać więcej : )

Re: Apteki online i ich oferta

magne B6 max to specyfik, który zamierzałam kupić w aptekach stacjonarnych niedaleko mojego miejsca zamieszkania. W ani jednej aptece go nie mieli. Jakiś czas temu siostra podsunęła mi, żebym zajrzała do pierwszej z brzegu apteki www. Na wstępie nie byłam zachwycona, ale zamówiłam przez neta. Dodane do koszyka specyfiki były u mnie zanim się zorientowałam, a i parę złotówek odłożyłam. Świetna sprawa te apteki online!