Topic: Wieszaki stojące czy ścienne

Hej! Mam teraz taki problem natury "nie wiem na co się zdecydować!". Odkąd odwiedziłam moją koleżankę, która jest taką można powiedzieć artystką i zobaczyłam u niej te piękne wieszaki stojące, chodzą mi po głowie myśli, że może też sobie takie kupię tongue Niestety mój pokój jest o wiele mniejszy od jej. No i ona na tych wieszakach nie tyle, że ubrania wiesza, ale zrobiła z nich takie małe dzieła sztuki wink jakieś fotografie, lampki, chusty. Ciężko to wytłumaczyć, bo ona cały pokój ma w takim stylu utrzymany... artystycznym. Wiem, że u mnie w pokoju by się lepiej sprawdziły normalne ścienne wieszaki, ale serce podpowiada mi, żebym zaszalała i w kątach postawiła sobie takie stojące tongue Co myślicie? Ktoś może jest szczęśliwym posiadaczem stojących wieszaków w dość małym pokoju i ogarnia tą przestrzeń, tak by nie było przysłowiowego burdelu?

Re: Wieszaki stojące czy ścienne

Ja taki wieszak dostałem od mojego kumpla, który za darmo wziął go z garderoby z teatru tongue Jestem bardzo zadowolony, moja dziewczyna mi go zazdrości, no ale nie mogę go jej dać, bo z jej miłością do bałaganu po pierwsze wszystko będzie na tym wieszaku, a po drugie boje się, że go przeciąży i kiedyś jej na głowę spadnie wink Także o ile jestes jedna z tych pań, które dowolny przedmiot (krzesło, sofa) traktują jako szafę, pewnie będziesz tak samo robiła z wieszakiem. Ani nie będzie fajnego efektu, ani nie będzie to poręczne tongue Zobacz sobie takie wieszaki na tej stronie http://alabre.pl/wieszaki-na-ubrania, ja tam zaopatrywałem własnie moją ukochaną wink Teraz próbuje mi przeforsować pomysł z takim wieszakiem z kotem http://alabre.pl/pl/c/WIESZAKI-SCIENNE/18, mam nadzieje, że jej przejdzie za jakiś czas, bo mi się taki w ogole nie podoba ;p kobiety.. i koty...

Re: Wieszaki stojące czy ścienne

Ja mam bardzo mały pokój i taki wieszak to okaząło się zbawienie big_smile zaczęło się tak jak poprzenik pisał, wszystko tak rzucałam, aż pewnego dnia przesadziłam i całośc zwaliła się mi na nogę wink teraz zauważyłam, że przeciez do szafy wcale nie jest tak daleko od tego wieszaka i po prostu nauczyłam się wieszać tam rzeczy big_smile Moja mama jest w szoku, tak jak i ja. Okazało się, że mój pokój może być utrzymywany w porządku wink