Topic: Cholinex kupuję online

Ojciec dla śmiechu przyniósł mi broszurkę, którą wepchnęli mu w łapę: cholinex i adres online. Prawda wygląda tak, że w/w apteki online’owe robią się w kraju nieźle rozpowszechnione, bo ceny mają niewielkie. Na szybko dam radę wskazać parę z 10 lekarstw, które we słanym zakresie bym z chęcią wyłapał w necie, bo odwiedziny w mojej aptece wysuszają mi kabzę. Szliście już tym traktem? Jakieś opinie? No i sedno tematu: u kogo kupowaliście?

Re: Cholinex kupuję online

Zastanawiam się nad nowelizacją zmianą niewdzięcznego losu. Do tego momentu wszystkie specyfiki brałam w pobliskiej aptece, jednak od czasu, gdy wymyślili podnosić stawki, chciałabym robić to w sieci. Wy zaopatrywaliscie się kiedyś tą metodą? Pamiętacie jakieś sprawdzone punkty? Ja poszukuję dokładnie takiego środka: ibuprom zatoki. Na początek, ma się rozumieć. Następny razem, po przetestowaniu sklepu, z pewnością będę zamawiać więcej : )

Re: Cholinex kupuję online

neomag cardio to medykament, który zamierzałam kupić w aptekach stacjonarnych w pobliżu mojego blokowiska. W ani jednej aptece go nie było. W końcu siostra podsunęła mi, abym przejrzała ofertę którejś apteki www. Na wstępie nie byłam przekonana, jednak zaryzykowałam. Kupione środki były na mojej półce zanim się zorientowałam, a i trochę grosza zostało w kieszeni. Fajna sprawa te zakupy w sieci!