Topic: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Cześć. Moi drodzy, gdzie w Gdansku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi? Może będzie łatwiej jak napiszę jakich materiałów dokładnie potrzebuję. Otóż standardowo: pisaków, papieru do ksero ale z uwagi na to że biuro prowadzi również własny punkt sprzedaży to przydałyby się rolki do fiskalne, jak również gotowe druki dowodów wpłaty. Proszę o poważne podejście do tematu i rzeczowe odpowiedzi.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Hmm, będzie trudno z tymi rolkami fiskalnymi i dowodami wpłaty. Co to właściwie jest? Nie można tego notować na normalnych kartkach?

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Hej, mnie też zastanawiało gdzie może znajdować się dobra hurtownia artykułów biurowych Gdańsk pod tym względem pozytywnie mnie zaskoczył bo dosyć szybko znalazłem sklep z fajnymi cenami. Prześlę ci link: www. sklep.bamapol.pl. Mam nadzieję że pomogłem.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Ja też od dawna nie mogę znaleźć żadnej hurtowni artykułów biurowych. Ostatnimi czasy zaopatrywałam się właściwie tylko w pobliskim papierniczym, ale jak spojrzałam sobie jakie ceny są w sklepie który wysłał kolega to do papierniczego nigdy już nie zajdę.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Dziękuję bardzo za stronkę. Asortyment rzeczywiście duży i ceny bardzo wporządku tylko nie bardzo mogę znaleźć z artykułów papierniczych rolek do kasy i druków o których mówiłem. Będę wdzięczny za pomoc.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Na pasku po lewo wybierasz artykuły papiernicze i tyle, ale na wszelki wypadek jak byś dalej miał problem to wyślę bezpośrednie łącze: http://sklep.bamapol.pl/artykuly-papiernicze-c-1.html, bardzo proszę. Masz tam rolki o które pytałeś, a w drukach i wnioskach znajdziesz potwierdzenia, o które pytałeś. Pozdrawiam.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Ja także dziękuję z mojej strony bo tak szczerze przyznam że słabo orientuję się w tych komputerach i trudno było mi cokolwiek znaleźć. Teraz wszyscy ogłaszają się w internecie a w gazetach albo telewizji to już nie ma nic.

Re: Gdzie w Gdańsku znajdę hurtownię z materiałami biurowymi?

Nic dodać nic ująć co napisała koleżanka powyżej. Dziękuję za pomoc i cierpliwe wskazanie linków do interesujących mnie stron. Fajnie że można znaleźć osoby które chcą pomóc i robią to bezinteresownie. Pozdrawiam.