Topic: Naprawa sprzętu AGD

Wybrałem się profilaktycznie na działkę rekreacyjną, które od kilku miesięcy nie widziałem na oczy. Trzeba już powoli się przygotować do sezonu, który zbliża się wielkimi krokami. Kiedy zajechałem to niestety przywitała mnie popsuta kosiarka do trawy i kilka mniejszych sprzętów kuchennych, które także wymagają renowacji. Czy są warsztaty, w których zrobię wszystko kompleksowo?

Re: Naprawa sprzętu AGD

Zdecydowanie polecam ci ten warsztat http://przezwajaniesilnikow.waw.pl/uslugi/ . Wykonują naprawy praktycznie każdego przedmiotu, który ma związek z elektrycznością. Korzystałem z ich usług już wiele razy i wiem, że naprawdę warto się do nich udać.

Re: Naprawa sprzętu AGD

Potwierdzam, naprawiają i młynek do kawy i silnik od kosiarki. I co ważne nie stosują cen serwisowych, których wiele osób się po prostu obawia.

Re: Naprawa sprzętu AGD

Według mnie robią tam najlepsze przezwajanie silników Warszawa nie ma zbyt wielu dobrych fachowców w tej dziedzinie. A tutaj mamy praktycznie cały zakres usług elektrycznych. Z tego co wiem, obsługują bardzo duże firmy, które potrzebują tylko profesjonalnych usług.

Re: Naprawa sprzętu AGD

Swoją drogą fajnie jest mieć taką działkę. Szczególnie w okresie letnim wyjechać za miasto i móc odpocząć od tego całego zamieszania miejskiego, musi być niesamowitym uczuciem. Ja jestem zmuszona jak na razie korzystać z propozycji ośrodków wypoczynkowych, ale nie narzekam z tego powodu.