Topic: Co zrobić z akcjami pracowniczymi?

Siema. Jako wieloletni pracownik swojej wszedłem w posiadanie pakietu akcji pracowniczych. Tak mnie szef postanowił wynagrodzić za staż pracy, który posiadam. Ja teraz w ogóle nie wiem, co z tymi akcjami mam zrobić, jak można na nich zarabiać. Czy ktoś z Was był w takiej sytuacji i wie, jak to się je? Co dalej mogę z tym zrobić, jak działać?

Re: Co zrobić z akcjami pracowniczymi?

Myślę, że w tym przypadki najlepszy będzie doradca inwestycyjny. Oni najlepiej się znają na rzeczy i Ci wszystko powiedzą.

Re: Co zrobić z akcjami pracowniczymi?

No to w takim razie się z jakimś skontaktuję. Może przy okazji dowiem się, w co warto inwestować, bo mam taki jeden pomysł na pomnażanie swoim pieniędzy. Tylko jeszcze muszę dobrego doradcę znaleźć.

Re: Co zrobić z akcjami pracowniczymi?

Ja ze swojego doświadczenia mogę Ci polecić architekcizysku.pl, bo są naprawdę dobrzy w tym, co robią, sami pasjonaci i profesjonaliści, więc możesz śmiało do nich uderzać i działać z tym, co CI tam polecą. Będziesz zadowolony, kasy będziesz więcej miał, jak zainwestujesz w to, co Ci am podpowiedzą. big_smile Także tego, nie czekaj i bierz się do roboty, czasu szkoda, bo w tym czasie zarobić możesz tongue