Topic: Mieszkam na Śląsku i potrzebuję pomocy

Może niepotrzebnie tak desperacko nazwałam ten post (chodzi mi o ten tytuł), w sumie nic poważnego, niecierpiącego zwłoki w moim życiu się nie dzieje. Po prostu wraz z zakupem nowego mieszkania na Śląsku, potrzebuję kilku rzeczy praktycznych, które pozwolą mi mieszkać bezpiecznie. Aranżacją wewnątrz zajmie się mój mąż, który ma wykształcenie w tym kierunku. Na chwilę obecą zastanawiamy się, jak to będzie z szambem. Polecacie jakiegoś producenta w naszym województwie?

Re: Mieszkam na Śląsku i potrzebuję pomocy

I w waszym województwie, jak również w całym naszym pięknym kraju, działa firma: http://spszamba.pl/szamba-betonowe.php oferując naprawdę solidne szamba. Korzystałem z usług tego przedsiębiorstwa mieszkając w Szczecinie, zatem niejako na drugim końcu Polski niż Ty. Ale jak wspomniałem, firma obejmuje usługami wszystkie polskie województwa. Poza tym wydaje mi się, że ceny nie mają konkurencji na rynku..

Re: Mieszkam na Śląsku i potrzebuję pomocy

Chciałem być błyskotliwy i polecić Ci niezawodnego producenta wytwórcę szamb betonowych w województwie śląskim – również tu mieszkasz – ale mnie uprzedzono. Ten mój pech przez całe życie. Nie zostało mi nic innego, jak zgodzić się z przedmówcom i ze swojej strony również polecić przedsiębiorstwo, którego stronę internetową podano Ci wyżej.

Re: Mieszkam na Śląsku i potrzebuję pomocy

Haha, dziękuję serdecznie za pomoc Panowie. Swoją drogą, nie wiedziałam o istnieniu firm, które mają aż tak duży zasięg. Chyba, że mówimy o sklepach internetowych z butami czy ubraniami.