Topic: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Długo już marzy mi się porządna, drewniana podłoga i w końcu zaoszczędziłam na tyle że mogę sobie na nią pozwolić. Jestem mieszkanką Szczecina i chciałabym, żeby ktoś mi polecił jakiś sklep w mieście albo okolicy z dobrymi drewnianymi podłogami. Fajnie jakby też pracował tam ktoś kto umie doradzić w razie potrzeby.

Re: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Oj ja się długo nachodziłam jak chciałam znaleźć jakieś porządne podłogowe deski w Szczecinie bo wszędzie mi jakieś dziwne mieszanki drzewa czy podróby chcieli wcisnąć. Ale ostatecznie znalazłam stronę takiej szczecińskiej wytwórni parkietów szczecinpodlogi.pl i bardzo Ci polecam! Naprawdę mają baaaardzo duży wybór i samych rodzajów drewna i rodzajów desek, wiesz jakieś mozaiki, jodełki itp. Ja zdecydowałam się na czereśnie amerykańską- tobie też polecam cuudo!

Re: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Aha! No i mają parkieciarzy w salonie więc nie musisz się martwić położeniem tych podłóg- dla mnie to był wielki plus bo szybko wybrałam podłogę i już za chwile mi ją kładli- luksus normalnie smile

Re: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Wielkie dzięki! Rzeczywiście wyglądają bardzo profesjonalnie jak patrzę na stronę i przypomina mi się, że jacyś znajomi zamawiali też tam parkiet kiedyś... na pewno pójdę tam na konsultacje smile

Re: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Z tymi parkieciarzami to potwierdzę to co pani pisała- nie dość że od nich ludzie z firmy porządnie kładą te podłogi to jeszcze wcześniej potrafią ją specjalnie przygotować do tego położenia, bo ja sam nie wiedziałem ale to musi mieć odpowiednią wilgotność itp. Naprawdę polecam panów od parkietu z tej firmy!

Re: Jaki sklep polecacie przy kupnie podłogi z drewna?

Jeśli szukasz takiej klasycznej drewnianej podłogi Szczecin to duże miasto i na bank znajdziesz jakiś dobry salon albo wytworcę parkietów. Porównaj sobie ceny i rezczywiście pozbieraj opinie wśród znajomych- to jest najlepsza szansa na dobry wybor. Ja w innym mieście akurat kupowałem wiec nie polecę ale bym brał to co sprawdzone i polecane przez mieszkanców no i gdzie pracują dobrzy doradcy, bo od speców też się mozesz dużo dowiedzieć tuż przed zakupem