Topic: Usługi stomatologiczne w Poznaniu?

Hej. Mam pytanie do osób z Poznania, czy jest jakiś tam u Was dobry stomatolog Poznań bowiem będzie niedługo miejscem, do którego się przeprowadzam i powoli rozglądam się za dobrym dentystą, ponieważ jestem w trakcie leczenia zębów itp. i chciałbym je kontynuować w dobrym gabinecie stomatologicznym.

Re: Usługi stomatologiczne w Poznaniu?

Wpisz sobie: dentysta Poznań i już znajdziesz w wyszukiwarce to, czego poszukujesz itp. porównaj sobie oferty, ceny itp. według mnie mamy tutaj naprawdę niezłych lekarzy i bez problemu trafisz w profesjonalne ręce.

To fakt, pojechałem wstawić implant zęba do Poznania i trafiłem do jednego wspaniałęgo gabinetu,  w którym się poczułem normalnie jak Król, serio. Nie dość, że mieli super wnętrze i aranżacje, to jeszcze pani    doktor była bardzo delikatna i w jej rękach się czułem niesamowicie pewnie i wiedziałem, że nic mi nie będzie. Naewt nie wiedziałem kiedy zabieg dobiegł końca. A tak w ogóle to witamy w Poznaniu, piękne miasto i ludzie też jacyś tacy lepsi się wydają niż w innych zakątach Polski wink

Dziękuję, aczkolwiek wciąż nie wyjaśniło się do jakiego dentysty mam iść.. no nic, jeszcze poczytam o jakiś dobrych gabinetach stomatologicznych u Was wink

Hmm.. Poznań piękne miasto wink byłam tam nie raz i faktycznie malowniczo i bardzo przyjemni ludzie. Szkoda, że nie poszłam tam na studia, ale trudno. Pozdrawiam!