Topic: Szybki rower

Cześć Wam. Uwileibam szybką jazdę rowerem i duży zastrzyk adrenaliny. Niestety, mój dotychczasowy rower nadaje się już tylko do spokojnych przejażdżek dookoła miasta, a nie o to mi chodzi. Polećcie mi jakieś szybkie i sprawne rowery. Takie, które można zabrać w przejażdżkę w praktycznie każde miejsce wink Dzięki z góry i pozdrawiam!

Re: Szybki rower

O kolego, ja też tak jak Ty kiedyś miałem.. uwielbiałem jeździć szybko i efekciarsko. No i wszystko było fajnie do momentu, jak o maly włos się nie zabiłem bo jak wariat zjechałem z takiej wysokiej góry. W pewnym momencie naprawdę myślałem, że już po mnie, bo sunąłem z mega prędkością, a jakbym wyhamował to na bank bym przeleciał i się połamał. Na szczęście obyło się bez żadnych wypadków, ale dostałem nauczkę.

Re: Szybki rower

Ale kolega wyżej smęci.. każdy ma swój rozum i robi to co uważa za słuszne. Jak ktoś lubi jeździć szybko to będzie jeździł i tyle, nie potrzebuje lekcji i pouczeń. Od siebie polecam szybkie rowery GT z Poznania bo miałem okazje być tam jakiś czas temu i wypożyczyłem sobie rower na próbną przejażdżkę.. powiem Wam, że szczerze, że mega śmiga wink

Re: Szybki rower

Ooo tak, szybka jazda na rowerze, to jest to wink Szczególnie jak się wie, że ma się sprawny rower, wtedy to można jeździć i jeździć. A jak fajnie jeszcze do tego się kształtują mięśnie nóg do tego tongue

Re: Szybki rower

Kto co lubi.. ja dużo bardziej wolę szybką jazdę samochodem