Topic: Potrzebuję szybkiej gotówki..

Witam wszystkich. Mam mówiąc wprost nóż na gardle, bo potrzebuję jak najszybciej gotówki. Żadne jednak kredyty i chwilówki nie wchodzą w grę. Myślałem nad tym jak realnie i szybko zarobić jakieś pieniądze.. ktoś coś doradzi??

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki..

Dobry jesteś kolego tongue jakby każdy miał jakiś złoty sposób na robienie pieniędzy to zapewniam Cię, że w tym kraju by się żyło o wiele lepiej.. ale tak kolorowo nie jest. Może hmm nie wiem.. sprzedaj coś? Samochód? Coś w tym stylu?

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki..

No w sumie myślałem trochę o sprzedaży samochodu.. ale przeraża mnie to, że będę musiał czekać naprawdę długo na jakieś godne i fajne oferty, a naprawdę nie mam na to czasu. A i wiem, że może to brzmi jakbym chciał złapać jakiś sposób na niewiaodmo jakie cuda, ale serio potrzebuje pieniędzy.

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki..

Jak my wszyscy. A co do auta to nie zgodzę się, ja sprzedawałem auto na http://skupautpomorskie1.pl/ zobacz sobie ten link. Masz tam firmę, która zajmuje się skupowaniem samochodów. Szybko i gotówka z tego też jest niezła. Jak Ci zależy na czasie to się do nich zgłoś.

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki..

No to faktycznie musisz mieć jakąś ciężką sytuację skoro potrzebujesz gotówki.. ja tak miałam raz, ale to przez swoją głupotę bo wzięłam spory kredyt.. potem nie byłam w stanie go spłacić. Wiem z doświadczenia, że samej potem z tego naprawdę ciężko wyjść. Dopiero pomoc rodziny pomogła mi i stanęłam na nogi.