Topic: Szukam tanich busów do Belgii

Witajcie! Chciałabym z Wami pogadać na temat środków transportu. Otóż w tym roku bardzo chciałabym wyjechać z moją przyjaciółką do Belgii. Od zawsze marzyłyśmy o tym, żeby zobaczyć to państwo. I w te wakacje uznałyśmy, że to zrobimy. Ogólnie już wiemy kiedy miałybyśmy tam jechać. Jedynym problemem jest to, jaki mam wybrać środek transportu. Kinga stawia na samolot, ale ja kilka dni temu znalazłam interesującą witrynę online, na której proponują tanie busy do Belgii. Musimy się jeszcze mocno nad tym zastanowić. No tak czy inaczej jakoś tam pojedziemy. Oprócz tego chciałabym Was spytać do jakiego państwa najlepiej jest wybrać się busem? Czy taki środek transportu jest zaufany? Co uważacie w tym temacie?

Re: Szukam tanich busów do Belgii

Powiadają, że busami świetnie jeździ się po państwach europejskich. Są dość tanie, przytulne oraz szybkie. Ja jeszcze tak nie jeździłem, ale za to mój przyjaciel posiada w tym duże doświadczenie. Co troszkę jeździ do Belgii ze znajomymi na urlop. Rezerwują sobie miejsca i jadą. Czuję, że w najbliższym czasie sam z nimi pojadę, szczególnie, że dwa dni temu odnalazłem świetne ogłoszenie w czasopiśmie zatytułowane: tanie busy do belgii. Powiem, że bardzo mnie ono zaciekawiło. Muszę je pokazać Waldkowi. Może skorzystają z propozycji tej firmy, gdyż coś niedawno narzekał, że ta z której korzystali popsuła się. Jak go spotkam to podpytam go o wszystko i może w tym roku też z nimi wyjadę. : )

Z chęcią bym udała się busem do Niemiec. Podróżowanie to moja pasja. Kocham w ten sposób spędzać czas. Żałuję tylko, że mój facet tego nie lubi. Odrobinę różnimy się od siebie, jednakże możliwe że to nas do siebie ciągnie. Mimo wszystko jesteśmy udanym związkiem i zupełnie nie myślimy o rozłące. Tak wiele już wspólnie przeżyliśmy, a nasz związek bardzo się wzmocnił.

Do każdego kraju w Europie mamy możliwość pojechać busami. Nawet jakiś miesiąc temu postanowiłam ze znajomą wybrać się na dwa tygodnie do Belgii. W sieci znalazłam pewną stronę online. Wykupiłam miejsca i kłopot z głowy. Prawda, że proste?! Z tej przyczyny ja Wam nie mogę pomóc, ponieważ każdy jest w stanie sobie w tej sprawie sam poradzić. Spadam stąd. Powodzenia życzę!

Idę o zakład, że większość z Was bardzo lubi odbywanie podróży busem. Można sobie siedzieć i prowadzić rozmowę z inną osobą, można także czytać jakąś książkę. Najlepiej pojechać busem do Niemiec, do Berlina ponieważ jest tam dużo interesujących zabytków. Dobrze jest też pojechać do Niemiec na dłuższy okres czasu, oczywiście żeby trochę zarobić. Od pewnego czasu zainteresowała mnie Holandia. Znajomy bardzo pozytywnie sie wyrażał o urlopie jaki rok temu spędzał w Holandii. Nie będę go pytał o dojazd, najzwyczajniej w świecie zamieszczę w Google sformułowanie: przewóz osób do Holandii.

Nigdy kochani nie lubiłam zbyt długiego przesiadywania w czterech ścianach własnego domu. O wiele bardziej wolę gdzieś sie wybrać, na przykład do Niemiec. Rezerwuję sobie miejsce w busie i raz dwa trafiam do Berlina. Widziałam ostatnio na mieście kolorową reklamę: busy do Holandii. Obecnie działa na rynku naprawdę dużo przedsiębiorstw przewozowych.