Topic: Z dzieckiem lepiej w góry czy nad morze?

Dzień dobry : ) Prawdopodobnie załatwię sobie wczasy z dzieckiem nad morzem, a wtedy mój dzieciak z całą pewnością będzie zadowolony. On uwielbia morze, w szczególności letnią porą. Sporo myślałam ponadto o hotelu SPA nad pięknym morzem, jednakże obecnie nie mam siana, by go sobie zrefundować. Mam dużo pilniejszych potrzeb tj. turnus z aktywną rehabilitacją, dlatego że w ostatnim czasie mam bóle kręgosłupa. A czy wy wyjeżdżacie teraz na urlop nad morze?

Re: Z dzieckiem lepiej w góry czy nad morze?

Kapitalny sposób, żeby odpocząć to wyjechać na wypoczynek nad morze. Chyba namówię swojego chłopaka i wybierzemy się tam wspólnie. Z całą pewnością jemu również przyda się odpocząć. Od niedawna non stop wyłącznie pracuje i wcale go nie ma, toteż bardzo mi go brak.

Aby zrelaksować się lada chwila wyjadę z moim dzieciakiem nad morze. Powinnam przedtem tylko pozałatwiać różnorodne sprawy służbowe, a mam ich dużo, gdyż w zakładzie pracy swego czasu przydzielili mi nowe zlecenia.

Ja ostatnimi czasy byłam na znakomitym turnusie rehabilitacyjnym nad polskim morzem w renomowanej Panoramie Morskiej. Dodatkowe informacje są umieszczone w Internecie np. tu http://www.panorama-morska.pl/konferencje/ Ten pobyt szalenie mi pomógł na różnorodne choroby. Miałem tam specjalistyczną opiekę medyczną, robiono mi w dodatku liczne zabiegi. W tym momencie czuję się dużo lepiej, gdyż nie mam takich okropnych bólów. Moja kumpela także tam była i obecnie jest zadowolona, bo jej zdrowie uległo poprawie. Kiedyś non stop chodziła na zwolnienia, a obecnie jest całkiem inaczej, dlatego że normalnie chodzi do pracy.

Z pewnością pojadę z dziewuchą na wypoczynek nad morze. W tym momencie jest wiele znakomitych ofert pt. hotel nad morzem Moim zdaniem najlepiej, byśmy nocowali w jakimś znanym hotelu. Chyba zamówię jakiś nocleg i w owym czasie zrobię wielką niespodziankę Agnieszce.