Topic: Poszukuję torebki dla eleganckiej pani.

Witam Panie. Pomożecie mi wybrać jakąś łądną torebkę dla mojej kochanej małżonki? Widziałem ostatnio, że jej stara torebka, do której jest mocno przywiązana, już w niektórych miejscach się pruje. Oczywiste jest więc to, że przydałaby się jej nowa.

Re: Poszukuję torebki dla eleganckiej pani.

Oj z tym bywa różnie. Sama mam taką klikuletnią torebkę, która niektórzy uznali by już za szmatę, ale ja ją wciąż uwielbiam smile A dla jakiej pani szukamy tej torebki?

To pani dojrzała, ale też i nie sypiąca się wink Zdecydowanie szykowna i elegancka, pełna kobiecego wdzięku, dla której strój i dodatki sa jedynie dodatkami smile

Pięknie powiedziane… To posłuchaj, może zajrzyj do sklepu ORIGINAL-LABEL. To dobry sklep internetowy, w kórym można kupić naprawde ładne torebki, i takie właśnie, jak mówisz, stylowe, szykowne i eleganckie.

Ja jeszcze uzupełnie wypowiedz koleżanki, że dla dojrzałej pani szczególnie bym polecała torebkę Trussardi (którą możesz obejrzeć sobie na https://www.original-label.pl/pl/c/Trussardi/41 . To zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów dla dojrzałych kobiet.

A ja z kolei bym poleciła markę Pierre Cardin. Według mnie jest ponadczasowa i chyba każda kobieta w każdym wieku doceni ich styl. Jak dla mnie? Jest to idealna marka torebek, zrobionych zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień.

Cóż… dobrze, że wiem, gdzie ich szukać, to przynajmniej się nie pogubię. Wiec polecacie te dwie marki.. dobra, to jakoś się odnajdę wink Dziękuję Paniom za udzieloną pomoc wink