Topic: Kosmetyki z apteki.

Często odwiedzam apteki różnego typu i widzę, że asortyment w nich jest bardzo mocno rozbudowany o kosmetyki. Czy Wy kupujecie takie środki w aptece?

Re: Kosmetyki z apteki.

Pewnie, że tak. Jak kupuje w aptece to wiem, że kupuję produkt dobrej jakości. Specjaliści już go odpowiednio sprawdzili. Ostatnio kupiłem sobie taki szampon http://www.bez-recepty24.pl/group/dermena, które nigdzie indziej nie mogłem dostać.

Re: Kosmetyki z apteki.

Szampony to podstawa. Ja też kupuję tylko w aptekach. Te w sklepach to czysto kosmetyczne preparaty, a w aptece są też takie, które pomagają na daną dolegliwość na przyjład wypadanie włosów, czy ich wzmocnienie. Używam obecnie taki http://www.bez-recepty24.pl/revalid-szampon-z-proteinami-250ml.html i właśnie w aptece go kupiłam.

Re: Kosmetyki z apteki.

Szampony mają faktycznie bardzo dobre.

Re: Kosmetyki z apteki.

A ja jak kupuję to tylko leki. Raczej nie używam specjalistycznych kosmetyków, bo tego nie potrzebuję. Jak kupuję to kupuję konkret na daną dolegliwość. Na tapecie mam teraz lek od spraw kobiecych iladian direct, który muszę przyjmować codziennie.

Re: Kosmetyki z apteki.

Kupuję bardzo często kosmetyki, ale głównie dla dzieci. Jeszcze nigdy nie było tak, żebym kupowała tylko kosmetyki. Zawsze trzeba coś jeszcze kupić. A to espumisan, a to jakieś leki na przeziębienie. Mając dzieci to trochę tyś środków jest. Ale najważniejsze, że są skuteczne.