Topic: Dla kogo są indywidualne kursy makijażu?

Czy spotkaliście się kiedyś z indywidualnymi kursami makijażu? Dla kogo one są adresowane – dla tych, którzy pracują już w branży kosmetycznej czy też dla osób, które o malowaniu innych nie mają większego pojęcia?

Re: Dla kogo są indywidualne kursy makijażu?

Ja się spotkałam z tego typu kursami, tzn. sama kiedyś szukałam odpowiedniego dla siebie kursu, a jestem z zawodu fryzjerką i jakies podstawy wykonywania make-upu już miałam. Zdecydowałam się na indywidualną naukę makijażu, prowadzoną przez doświadczoną wizażystkę. Na tym kursie poszerzyłam i uzupełniłam swoją wiedzę, ale z tego co wiem na indywidualną naukę mogą zdecydowac się również dziewczyny, które nie znają się na robieniu makijażu.

Re: Dla kogo są indywidualne kursy makijażu?

Aha, rozumiem. A jak można się zapisać na taki indywidualny kurs makijazu? Czy sa może jakieś zapisy przez Internet?

Re: Dla kogo są indywidualne kursy makijażu?

Najlepiej zadzwonić do studia makijazu czy salonu kosmetycznego, który taki kurs organizuje. Ja uczestniczyłam w szkoleniu, które zorganizowała dla mnie firma Make-up Studio Anna Rumińska. W necie znajdziesz numer telefonu do tego studia - jeśli chcesz,  zadzwoń do niego i zapytaj o wszystkie interesujące cię informacje.