Topic: Coś oryginalnego do promocji

Witajcie, interesuje mnie temat wszelkiego rodzaju gadżetów i akcesoriów z napisami. Tak się składa, że będę za jakiś czas musiała przedstawić w pracy kilka pomysłów z tym związanych a że nie mam doświadczeń w tym temacie chciałabym zasięgnąć Waszej rady. Jakie rzecz (najlepiej nietypowe, nieszablonowe) mogłabym zaproponować szefostwu aby ich przekonać?

Re: Coś oryginalnego do promocji

Dobrze rozumiem, że masz na myśli gadżety reklamowe? Obliczone na promocję jakiejś marki, przedsiębiorstwa?

Re: Coś oryginalnego do promocji

Tak, dokładnie o coś takiego mi chodzi. Jestem na stażu w dziale marketingu więc fajnie byłoby się wykazać jakimś pomysłem – tyle tylko że nie miałem w poprzednich pracach do czynienia z tą tematyką. Pytam mądrzejszych od siebie wink

Re: Coś oryginalnego do promocji

Z mniej typowych pomysłów na pewno grawer w drewnie. Laserem można teraz zdziałać cuda, więc opcji jest sporo. Skrzynki do wina, jakieś drewniane podkładki – możesz zrobić na tym dowolny napis. Bardzo mocna w tej tematyce jest Rytownia – ogarnij sobie w Google. Ta firma realizuje zlecenia tego typu.

Re: Coś oryginalnego do promocji

Ostatnio na topie są wszelkiego rodzaju gadżety przestrzenne, wycinanie w pleksi laserowo. Super wyglądają na przykład na biurku.