Topic: Wczasy na górskim terenie

Cześć. Co sądzicie o wyjeździe w góry jesienią? Dostałem urlop akurat w tym czasie i postanowiłem, że go nie zmarnuję. Nie wiem tylko czy to najlepszy pomysł, jaka jest wasza opinia na ten temat?

Re: Wczasy na górskim terenie

Witaj. Ja uważam osobiście, że jesienią góry są najpiękniejsze. Spędzanie czasu w górach wiąże się z tyloma atrakcjami. Można tyle zobaczyć, wypocząć i jednocześnie zmęczyć się. Jak dla mnie nie ma lepszej alternatywy na spędzanie czasu jesienią.

Re: Wczasy na górskim terenie

Witam, ja też spędzam urlop jesienią. Też góry. Właśnie szukam opcji na nocleg, jakby się coś dobrego trafiło, też z chęcią poczytam. W sumie to myślałem, że lato będzie ładniejsze, ale mam nadzieję, że jesień będzie piękna. Góry podobno są najładniejsze jesienią i to nie tylko opinia koleżanki, większość ludzi spędzających czas w górach tak uważa. Pamiętam kilka lat temu jak byłem w Zakopanem w środku lata, wszędzie pięknie, tam lało, nie byłem zbytnio pocieszony, dlatego teraz na tapecie będzie jesienna aura.

Re: Wczasy na górskim terenie

Cześć wszystkim. Mogę potwierdzić, że góry jesienią są najpiękniejsze. Moim skromnym zdaniem warto wziąć pod uwagę wczasy w górach ze względu na niepowtarzalny klimat. Poradziłabym wam wynająć coś od właścicieli prowadzący Domek z Duszą to najlepszy kurort z domkami letniskowymi i nie tylko. Przede wszystkim ceny mają super.