Topic: Filtry do wody, poszukuję

Witam wszystkich. Tak jak w temacie, chciałbym poprosić Was o pomoc w poszukiwaniach filtrów do akcesoriów domowych. Chodzi o filtry do lodówki, ekspresu do kawy itp. ogólnie to poszukuję jednej, solidnej firmy, która zajmuje się sprzedażą właśnie takich sprzętów. Jestem dość wybredny idlatego zdecydowałem się, że dopiero po konsultacji z Wami coś wybiorę. Dlatego proszę o pomoc – jak tylko znacie jakąś dobrą firmę, albo kupowaliście wp rzesżłości tego typu rzeczy to dajcie znać wink na pewno wszystko zweryfikuje i wybiorę najlepszą opcję.. z góry dzięki

Re: Filtry do wody, poszukuję

Wejdź sobie na stronkę internetową: http://filtrosfera.pl/ to firma, która specjalizuje się w sprzedaży właśnie sprzętów tego typu. Co tu dużo mówić, są naprawdę świetni w tym co robią, oferują najwyższej jakości sprzęt, filtry ale też nei tylko. Warto wejść bezpośrednio na ich stronę i tam dowiedzieć się szczegółów. Często robię tam zakupy to akurat znam się trochę na tym i mogę coś polecić.

Re: Filtry do wody, poszukuję

No u nas w domu są filtry Hafex i są naprawdę bardzo dobre. Zostawiam odnośnik wink wejdź sobie i poczytaj sobie o nich więcej, a jak Cię przekonają to rzecz jasna możesz tam od razu zamówić taki sprzęt do swojego domu wink według mnie warto wink

Re: Filtry do wody, poszukuję

Ja wyczytałam, że takie filtry to też extra sprawa i sprawiłam sobie uniwersalny filtr do lodówki Samsung wink jestem bardzo z niego zadowolona. Też o jego pozytywnych efektach wyczytałam na innym forum i fajnie, że tak po różnych forach można łapać informacje o takich cudeńkach wink heh.. mam nadzieję, że pomogłam, bo jednak filtry to podstawa jak dla mnie w kuchni