Topic: Sezon rowerowy uważam za udany

wziąwszy pod uwagę ten sezon jest doprawdy super. jeżdże na rowerze jak nigdy dotąd smile rower mam nowy – czyli niezawodny cervelo s3. :DDDDD przejechałam nim w weekend ok. 50 kilosów po wertepach, jeździło się doskonale. na grzęzawiska polecam też rowery crossowe, mój mężczyzna takim pomyka po najgorszych dziczach. i mówi, jest znakomicie – pojazd odwala mnóstwo dobrej roboty. najważniejsze są odpowiednie hamulce!

Re: Sezon rowerowy uważam za udany

Cześć wszystkim! Nadciąga jesień, wypadałoby spieszyć się z postawionymi metami rowerowymi. Niestety robi się grzęzawisko, bo ciągle deszcze. Uważacie, że jazda na rowerach Cervelo po takiej nawierzchni da radę? Ps. moim dziewczynkom kupiłem Cervelo rowery Fajne, co nie?

Ówcześnie możemy znaleźć ogromny wachlarz różnych rowerów. Odnajdziemy tam rowery górskie czy też kolarskie. Bez wątpienia wszystkie będą się nadawać na jesień. Niedawno trafiłem na interesujący pomysł. Zbliżały się urodziny mojej partnerki. Bardzo rzadko mieliśmy okazję, by gdzieś razem pojechać rowerami, bo mój był zniszczony, a Olgi rower też się rozpadał. W wyniku tego pragnąłem zakupić nam rowery. Zdecydowałem, że dla siebie wezmę rower Trek Madone 5.9, zaś dla niej pragnąłem zamówić profesjonalny rower Cannondale Trail SL 3 Powiem, że ogarnąłem to. Od tamtego dnia staramy się przynajmniej dwa razy w tygodniu jeździć. : )

A co myślicie o Cannondale Trail SL 1? Ktoś ma? A o rowerze Trek Madone 5.9? Przeglądam katalog z rowerami bo noszę się z zamiarem kupna. Najistotniejsze są koła zaadaptowane do nierównej powierzchni itp. i by rower był mimo to w miarę lekki. Planuję przejechać kawał Europy więc… Gwoli wyjaśnień objazdówka będzie trwała kilka miesięcy. Niewykluczone, że nastąpią pierwsze opady śniegu. I tak… patrzę na rowery dalej. Sława!