Topic: Uzyteczne upominki

Wiele osób decyduje się na użyteczne upominki. Z pewnością jest to ekstra pomysł, ale nie w każdej sytuacji, ponieważ takiemu trzyletniemu maluchowi nie damy wózeczka, ponieważ ono tym się nie będzie cieszyło. W tej kwestii dla takiego szkraba świetnym prezentem będzie jeździki dla dzieci. Jeśli chodzi o podarki dla niemowlaków, to na przykład karuzela Fisher Price będzie bombowym rozwiązaniem. Jeżeli chodzi o dawanie podarków, to ja jestem w tym świetna. Przenigdy jeszcze nie spotkałam się z jakąś osobą, która by nie była usatysfakcjonowana z mojego upominku. : )

Re: Uzyteczne upominki

W tym momencie znajdziemy multum dobrych pomysłów na podarek dla małego dziecka. Nie ma znaczenia czy to chłopczyk bądź dziewczyna. W ostatnim czasie jechałam na party urodzinowe do mojej kumpeli syna. Z tej racji zamówiłam dla Nikosia tanie klocki Lego. Sądziłam, że to super pomysł. Jak się później okazało mały był tak szczęśliwy, że wyściskał mnie za wsze czasy. Zaś w weekend byłam w odwiedzinach u mojej siostrzyczki córki i dla niej zakupiłam fotelik Peg Perego. Uznałam, że to na pewno Mai w przyszłości się przyda. W ogóle Kasia była szczęśliwa, ponieważ gadała, że planowała coś takiego zamówić. He! Jednak mam nosa do upominków. : D

Re: Uzyteczne upominki

Ekstra pomysłem na prezent będzie coś w tym stylu jak zabawki edukacyjne. W ostatnim czasie byłam w odwiedzinach u mojej koleżanki syna. Wiedziałam, że przyda jej się pożyteczna rzecz, tak więc zamówiłam coś takiego. Za tydzień jadę na roczek mojego siostrzeńca. Dzisiaj szukałam pomysłu na podarek. Ku mojej radości rozwiązałam go ekspresowo. Zakupiłam klocki drewniane. Uważam, że z pewnością to będzie dobry upominek. Ja zawsze próbuję zamawiać coś użytecznego, jak nie spacerówkę to jakąś naukową zabawkę. Takie przedmioty przydadzą się na wiele lat.