Topic: Grecja - ceny hoteli

Niedawno byłam na wspaniałej wycieczce. Szalenie interesującą ofertę wycieczki odszukałam w dziale internetowym pt. Grecja pielgrzymka. Były tam niskie ceny, toteż postanowiłam, że wyruszę w tę podróż. Teraz mam przynajmniej świetne wspomnienia. Miałam tam mnóstwo różnorodnych przygód. Moim zdaniem wspaniałą propozycją w tej chwili są w dodatku dobrze zorganizowane pielgrzymki młodzieżowe. Można przebierać w najróżniejszych ofertach, jakie są w tej chwili osiągalne na rynku.

Re: Grecja - ceny hoteli

Dawniej diecezjalne wycieczki nie były tak uznawane jak w tej chwili. W rzeczywistości nie ma co się zastanawiać, gdyż wtedy nie było urozmaiceń. Teraz poza czuwaniem, zwiedzania świętych miejsc, dzieciaki również poznają kulturę tego narodu. Tak mi to się spodobało, że zapragnąłem zapisać na taką podróż mojego syna. Kamil uznał, że najfajniej by było jakby to mogła być młodzieżowa pielgrzymka do Santiego de Compostela. Zgodziłem się, poszukałem tu i ówdzie informacji na ten temat i zarezerwowałem bilet. Mój syn powrócił po dwóch tygodniach. Był zachwycony. Za rok także chciałby jechać. Wydaje mi się, że takie wyjazdy grupowe i nie tylko, to cudowna odskocznia od dnia powszedniego dla dzieciaczka. ; )

Okres urlopowy nadaje się wybornie do nawiedzania szczególnych miejsc, a takimi z całą pewnością są zlokalizowane w Europie sanktuaria. Już dziś gorąco zapraszam do przeszukiwania dostępnych w internecie czy w katalogach biur podróży ofert w stylu pielgrzymka do La Salette. Jestem zdania, że na tego rodzaju wyjazd można wybrać się samotnie, z rodziną bądź z liczniejszą grupą kolegów. A w przypadku gdy odpowiednio wcześnie kupimy bilet na konkretną pielgrzymkę, możemy czekać na atrakcyjne rabaty!

Mnóstwo osób decyduje się na wysłanie swoich dzieci na wczasy połączone z pielgrzymkami. Jest to cudowna rzecz, która naucza wielu wartości. W tamtym roku zapisałam swoje dziecko na coś takiego. Wpierw uparł się, że on nie pojedzie. Gdy w końcu dogadaliśmy się, że leci, trzeba było zamówić miejsce. Wtedy to przysiadłam do komputera i w Yahoo wystukałam zwroty Fatima pielgrzymka. Znalazłam tam świetną ofertę. Zakupiłam bilet i zaraz za dwa tygodnie Piotrek poleciał. Wrócił tak radosny, że jeszcze takiego go nie widziałam. Mówił o tym wszystkim z taką ekscytacją, że aż fajnie było go obserwować. Bardzo cieszę się, że miałam sposobność jemu sprawić szczęście. : D

Jakiś czas temu byłem zdania, iż wyjazdy pielgrzymkowe to pomysł nie dla mnie. Wolałem spędzać urlop na wylegiwaniu się na plaży oraz kompletnym lenistwie. Jednak od czasu jak pod wpływem mamy wyruszyłem do sanktuarium na południu Europy to mam inne zdanie. Obecnie z zainteresowaniem oglądam propozycje wycieczka do Włoch samolotem, jak i planuje zbliżające się wakacje, podczas których wypocznę, jak również udam się w pełne magii miejsca. Mocno polecam wszystkim takiego rodzaju wakacje!

Zawsze pielgrzymki kojarzyły się dla mnie tylko z modleniem. W tej chwili jest całkowicie inaczej taka wycieczka łączy kilka kwestii, jak na przykład duchową i edukacyjną. Dzieci w jednej chwili zbliżają się do Pana Boga, a również poznają kulturę tych narodów. Ostatnio do chaty przyniosłam broszurę o tytule wycieczka do Włoch. Było tam parę propozycji wyjazdów. Dałam ją mojej córci, która ku mojemu zdziwieniu się zainteresowała. Akurat i tak miałam ją gdzieś wysłać na wycieczkę. Pogadałyśmy i dogadałyśmy się, że leci. Po czterech tygodniach powróciła szczęśliwa. Pytała mnie czy za rok też może pojechać. Z tego co dostrzegłam, to poznała tam dużo przyjaciół, bo w tym momencie cały czas na telefonie siedzi. ; )

By kapitalnie odpocząć najlepszym sposobem są na pewno odpowiednio zaplanowane wyjazdy grupowe. Moja córka teraz wyjeżdża do Francji, dlatego jest niesamowicie podekscytowana. Nigdy jeszcze nie wyjeżdżała do innego państwa. Obecnie jest moda na najrozmaitsze wycieczki, dlatego, kiedy Gosia miała imieniny, wybrałam jej taką wycieczkę. Odszukałam ją w necie dzięki banerowi, na którym był opublikowany napis: obóz Włochy. Kiedy dojrzałam ten baner, natychmiast pomyślałam o moim dzieciaku, że sprawię mu wspaniałą niespodziankę.