Topic: Unikalny prezent dla chłopaka

Hello! Niezmiennie co roku mam ten sam problem – co kupić mojemu mężowi z okazji świąt. Uwielbia dobre ciuchy, więc wrzuciłam w wyszukiwarkę frazę: sklep z odzieżą męską, aby coś wyszukać. I wskoczyła mi taka firma: modne bluzy męskie. Jak jest? Może podrzucicie jeszcze inne ciekawe pomysły? Z góry dziękuję!

Re: Unikalny prezent dla chłopaka

Faceci naprawdę wiele wiedzą o ubieraniu się, tylko kobiety nie mogą tego ogarnąć:) Kiedy tak czytam wasze posty to nie mogę sobie podarować, aby nie podać adresu do najbardziej lubianego przeze mnie sklepu online Piechocki. Dowiedziałem się o nim za sprawą reklamy pantoflowej a teraz nie żałuję, gdyż już od dłuższego czasu cyklicznie tam kupuję. Markowi projektanci, modne oraz dobre jakościowo ciuchy, a przy tym jeszcze ceny ok. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się o czym piszę, to podsyłam stronę: http://piechocki.com.pl/produkty/kategorie/kurtki.html Koniecznie podzielcie się, czy wam także te propozycje odzieżowe podobają się!

Re: Unikalny prezent dla chłopaka

To już teraz wiem, że jeżeli modnie ubrany mężczyzna to koniecznie: paco lorente smile warto wiedzieć! Sama także borykam się z tematyką prezentów, więc świetnie było wpaść tutaj i poszukać inspiracji. Do sklepu www, o którym rozmawialiście, również zajrzę smile

Re: Unikalny prezent dla chłopaka

A ja chcę podziękować za adres sklepu. Z przyjemnością sprawdzę, bo chyba mają m.in. spodnie chinos męskie? Planuję odnowić swoją garderobę i poszukuję modnych spodni T-shirtów i butów. Przekonaliście mnie do działania, bo ciągle to przeciągam w kalendarzu.

Re: Unikalny prezent dla chłopaka

Po tej rozmowie wiem czego pragną faceci:) Na pewno z tego skorzystam. Podziękowania za każde info i nie mam wątpliwości, że męskie koszulki polo ze sklepu http://piechocki.com.pl/produkty/kategorie/polo.html to idealny pomysł na podarunek dla mojego faceta smile Klikam! Pozdrawiam!