Topic: Reklama firmy na kubkach

Siemka! Od pewnego czasu reklamuję swoją firmę. Myślę, że takim sposobem mam sposobność rozgłosić wieści o swoich promocjach. W weekend pod wyrażeniami kubki reklamowe szukałem różnorodnych sposobów, jednak nic nie umiałem znaleźć. Toteż zalogowałem się tutaj. Podpowiedzcie mi gdzie mogę wziąć dużą partię kubeczków?

Re: Reklama firmy na kubkach

Moja dziewucha odszukała ostatnio kubki reklamowe wklikując w Google frazę: kubki z nadrukami. Gdy je odnalazła, z miejsca je zakupiła, gdyż chce rozreklamować swoją spółkę. Sądzę, że to był świetny pomysł. Aktualnie z pewnością będzie miała dużo więcej nabywców.

Moim zdaniem tradycyjne kubki reklamowe z nadrukiem, należy kupić w sieci. Teraz jest tam ich ogromny wybór. Ja zwykle tam kupuję. Niewątpliwie warto odszukać tam różnorodne okazje. Moim zdaniem kubki promocyjne to wspaniała reklama.

Ja odszukałem niedawno kubki promocyjne dzięki bannerowi, na którym był zamieszczony napis: unikalna ceramika reklamowa poznań. Powinienem przyznać, że z miejsca je sobie wybrałem. Obecnie moja spółka jest fantastycznie wypromowana.

Mój przyjaciel ofiarował mi ostatnio broszurę, na której był umieszczony napis: atrakcyjna ceramika reklamowa producent. To była promocja różnych kubków. Aktualnie zbieram gotówkę na kubki reklamowe. Moim zdaniem taki wydatek na pewno niesamowicie się opłaca.

Ha! Kłaniam się koledze uprzejmemu za wskazówkę dot. hasła kubki do kawy z nadrukiem do przeglądarki. Namierzyłam odpowiedniego dostawcę, z którym planuję zainicjować większą współpracę. Za niedługo dodam 1 kadr – efekt pierwszego zlecenia. Pa!