Topic: Reklama firmy na kubkach

Siemka! Od pewnego czasu reklamuję swoją firmę. Myślę, że takim sposobem mam sposobność rozgłosić wieści o swoich promocjach. W weekend pod wyrażeniami kubki reklamowe szukałem różnorodnych sposobów, jednak nic nie umiałem znaleźć. Toteż zalogowałem się tutaj. Podpowiedzcie mi gdzie mogę wziąć dużą partię kubeczków?

Re: Reklama firmy na kubkach

Moja dziewucha odszukała ostatnio kubki reklamowe wklikując w Google frazę: kubki z nadrukami. Gdy je odnalazła, z miejsca je zakupiła, gdyż chce rozreklamować swoją spółkę. Sądzę, że to był świetny pomysł. Aktualnie z pewnością będzie miała dużo więcej nabywców.

Re: Reklama firmy na kubkach

Moim zdaniem tradycyjne kubki reklamowe z nadrukiem, należy kupić w sieci. Teraz jest tam ich ogromny wybór. Ja zwykle tam kupuję. Niewątpliwie warto odszukać tam różnorodne okazje. Moim zdaniem kubki promocyjne to wspaniała reklama.

Re: Reklama firmy na kubkach

Ja odszukałem niedawno kubki promocyjne dzięki bannerowi, na którym był zamieszczony napis: unikalna ceramika reklamowa poznań. Powinienem przyznać, że z miejsca je sobie wybrałem. Obecnie moja spółka jest fantastycznie wypromowana.

Re: Reklama firmy na kubkach

Mój przyjaciel ofiarował mi ostatnio broszurę, na której był umieszczony napis: atrakcyjna ceramika reklamowa producent. To była promocja różnych kubków. Aktualnie zbieram gotówkę na kubki reklamowe. Moim zdaniem taki wydatek na pewno niesamowicie się opłaca.

Re: Reklama firmy na kubkach

Ha! Kłaniam się koledze uprzejmemu za wskazówkę dot. hasła kubki do kawy z nadrukiem do przeglądarki. Namierzyłam odpowiedniego dostawcę, z którym planuję zainicjować większą współpracę. Za niedługo dodam 1 kadr – efekt pierwszego zlecenia. Pa!