Topic: W jakie folie pakować żywność?

Cześć. Posiadam razem z partnerem nieduży handelek rybny, zatem bardzo skupiam się na jakości odsprzedawanych u nas zapasów, toteż filety pakujemy w bezbarwne worki foliowe. Chcę wiedzieć jednak, w jakie folie najlepiej włożyć kasę, by sprzedawana przeze mnie żywność jak najdłużej pozostała gotowa do spożycia?

Re: W jakie folie pakować żywność?

Myślę, że dużo osób, zarówno sprzedawców, jak i konsumentów, miało styczność z torebkami doypack, lecz wielu spośród nich nie miało pojęcia, iż tak się zwą. Jestem pewna, że warto je zamówić w większej ilości oraz pakować w nie produkty żywnościowe. Poza tym są odpowiednie do przechowywania produktów chemicznych. Znajdujący się w nich towar atrakcyjnie wygląda na półkach sklepowych.

3 (edited by Beza 2016-10-17 09:15:44)

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z propozycją sklepu online Moderno Mundo, który ma na stanie wytrzymałe oraz dobrze wyglądające tanie opakowania foliowe doypack do przechowywania produktów żywnościowych oraz chemicznych. Saszetki te są wykorzystywane zarówno w sklepach, jak i w mieszkaniach. Zostały one wykonane na bazie wielowarstwowych tworzyw, m.in. bezbarwnych. W ofercie e-sklepu znajdują się również wyprodukowane z folii barierowej moletowane worki do pakowania próżniowego, posiadające odpowiednie atesty.

Do niedawna pozostawałem niechętny dużym inwestycjom środków w worki foliowe, ale fartownie moja przedsiębiorcza narzeczona postawiła na swoim i je zamówiła. Szczerze muszę powiedzieć, że w naszej specjalności dotyczącej sprzedaży jedzenia, dłuższa świeżość będzie istotna dla nabywcy.

Postanowiłam, iż chcę włożyć trochę finansów w woreczki, które wpłyną pozytywnie na świeżość oferowanych w moim sklepie ziarenek czarnego napoju. Zatem kupię praktyczne opakowania doypack, bo mam świadomość, iż osłonią towary przed wilgocią. Ponadto ślicznie się prezentują smile

Naprawdę rzeczowa wymiana zdań. Wasze riposty przekabaciły takiego twardego zawodnika, jak ja. Nie byłem zdania, że powinno się inwestować w torebki na wyroby spożywcze, tyle że doypack to właściwe rozwiązanie, aby doprowadzić do tego, by dostępna w marketach spożywka była dłużej świeża. Pozdrawiam. Nara.