Topic: Czy znacie dobry sklep z oprogramowaniem komputerowym?

Cześć, szukam jakiegoś dobrego, wypróbowanego, zaufanego sklepu z dobrą ofertą oprogramowań komputerowych. W pracy zawsze stawiałem na uczciwość, więc decydowałem się na kupno programów, aniżeli na korzystanie z ich nielegalnych wersji. Jesteście w stanie mi coś polecić? Przy okazji chciałbym również prosić o radę, odnośnie programu do projektowania. Muszę dodać, że w tej kwestii jestem osobą początkującą.

Re: Czy znacie dobry sklep z oprogramowaniem komputerowym?

Dobrze, że są ludzie tacy jak Ty – uczciwi, porządni. Właśnie dla takich, najodpowiedniejszą ofertę daje ten sklep: http://www.galeosoft.pl/oprogramowanie-komputerowe-pm-34.html. Masz przede wszystkim duży wybór, nie tylko jeśli chodzi o specyfikę, technikę, poziom zaawansowania, ale jeśli chodzi o cenę również.

Re: Czy znacie dobry sklep z oprogramowaniem komputerowym?

Program do projektowania? Przychodzi mi na myśl tylko jeden: http://www.galeosoft.pl/viacad-c-52_76.html. Też byłem początkującym i dzięki temu programowi znacząco rozwinąłem skrzydła. Jest naprawdę idealny dla laików, a jeśli rozwiniesz już swoje umiejętności, będziesz mógł sięgnąć po ulepszone wersje tego programu. Sklep oferuje naprawdę szeroki wybór.

Re: Czy znacie dobry sklep z oprogramowaniem komputerowym?

Dzięki, bardzo mi pomogliście smile Teraz już przynajmniej wiem, czego się trzymać. Zgłaszam temat do zamknięcia smile