Topic: Dobry portal turystyczny

Witajcie! Szukam dobrego portalu turystycznego, gdzie będą zgromadzone rózne propozycje atrakcyjnych wycieczek i wczasów w rozmaitych miejscach. Lubię mieć wybór i możliwość porównywania ofert wyjazdów.

Re: Dobry portal turystyczny

Jeśli chcesz mieć możliwość porównania ofert od różnych organizatorów, to polecam Ci serwis internetowy http://www.prestigetravel.pl/. Można tam zapoznać się z róznorakimi wariantami wyjazdów, np. first minute, last minute, all inclusive, a nawet ultra all inclusive. Możesz zdecydoiwać się na hotel trzy-, cztero- albo pięciogwiazdkowy. Jest to odpowiedni portal zarówno dla tych, którzy szukają jak najtańszych wyjazdów, jak i dla poszukujących luksusowego wypoczynku.

O to mi właśnie chodziło.  wink Wszedłem na ten portal i widzę, że jest w czym wybierać. Zatrzymałem się na Turcji, a konkretnie na stronie http://www.prestigetravel.pl/wczasy,Turcja. Jest tam bogata oferta wyjazdów zaplanowanych na lato 2016. Rezerwując wakacje z tak dużym wyprzedzeniem, można sporo zaoszczędzić. A ja szukam właśnie oszczędności, ale w granicach rozsądku. Zależy mi na wygodzie, ładnym hotelu oraz wyżywieniu w cenie. Na tej stronie jest zamieszczona dobra wyszukiwarka, która pozwala na ścisłe określenie swoich preferencji i oczekiwań. Bardzo mi się to podoba.

Cieszę się, że mogłem pomóc. Fajnie, że można znaleźć na tym portalu zarówno krótkie wycieczki, jak i dłuższe wczasy. Już kilka razy wyszukiwałem interesujące mnie wyjazdy i odkryłem w sobie pasję podróżowania. Przekonałem się, że można naprawdę tanio podróżować, nie martwiąc się przy tym o organizację wyjazdu.

Ja nie jestem jakimś pasjonatem podrózy, ale lubię od czasu do czasu gdzieś wyskoczyć. Szczególnie jak mam już dosyć swojej pracy i codziennych obowiązków. A ponieważ w tym roku nie byłem na żadnych wakacjach, postanowiłem już teraz zaplanować przyszłoroczne wczasy. Miło mieć w perspektywie wakacyjny wyjazd, który będzie nagrodą za codzienną żmudną pracę.