Topic: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

Czołem, chciałabym zapytać ludzi z Warszawy (może znajdą się tu tacy), która hurtownia z kosmetykami jest dobra, tj. ma szeroki asortyment, ale przy okazji nie jest droga?

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

A sprawdzałaś oferty tych hurtowni, które mają swoje stronki w sieci? Jest ih mnóstwo, niektóre naprawdę dobre, takie, jak szukasz. smile

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

Wiesz, rzeczywiście trzeba się naszukać, żeby dotrzeć do wartościowej hurtowni – w wielu są zawyżone ceny i asortyment taki sobie. Nie w każej firmie też się dogadasz – a to zniechęca, nie?

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

Szczerze mówiąc (pisząc big_smile) na razie mam niewielkie doświadczenie w hurtowniach, dlatego pytam, bo nie wiem,na co zwracać uwage.

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

Tak naprawdę na wszystko. big_smile Wiem, że to cię pocieszyło wink, ale poczekaj, dasz sobie spokojnie radę. Oczywiście – ceny produktów są najważniejsze, ale możliwości zapłaty też trzeba srpwadzać, nie w każdej hurtowni można się dogadać,  jak już wspomniałem. Pracuję z kosmetykami już parę lat i bywało, że nieźle się przejechałem na kontrahentach. hmm

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

No to są jakieś dobre hurtownie kosmetyczne Warszawa to olbrzymi teren, nie jestem w stanie sama wszystkiego poszukać. smile

Re: Gdzie kupować tanio dobre kosmetyki w Warszawie.

Jest kilka, ja nie chcę jednak robić im reklamy i dlatego napiszę ci tylko, że najchętniej współpracuję z hurtownią na Żytniej. Spróbuj sobie jej poszukać w goglach, połącz nazwę ulicy z profilem hurtowni i powinnaś znaleźć dokładniejsze dane. Powodzenia!