Topic: Potrzebuję niedrogiego kiosku/stróżówki

Potrzebuję kiosku lub niewielkiego blaszaka, który mógłby pełnić rolę stróżówki. Myślę o kupieniu gotowego lub postawienia go we własnym zakresie. Co polecacie?

Re: Potrzebuję niedrogiego kiosku/stróżówki

Ja mam taki kiosk i jestem naprawdę zadowolony. Mimo lat nadal doskonale sę spisuje i nie wygląda dużo gorzej niz na początku. Ważne są przede wszystkim materiały, które użyjesz do budowy. Kioski-blaszaki są tanie, dlatego nie warto szukać dodatkowych oszczędności. Lepiej zapłacić za blachę więcej i wybrać taką ktora nie tylko dobrze wygląda, ale też jest mocna. Przejdź się po swojej okolicy i zobacz jak różnią się od siebie takie kioski.

Masz rację – niektore są super inne wyglądają dramatycznie… Ja myślałem o czymś z brązowej blachy, bo taka blacha najbardziej mi się podoba. szukam tylko dobrego dostawcy.

Zajrzyj na strony firm oferujących usługi takie jak ta: http://didexstal.net/giecie-blachy/ i tam złóż zamówienie. Dostaniesz blachy idealnie pozginane i przycięte. Jeśli sam nie będziesz budował, wybierz podmiot, który oferuje gotowe kioski.